ظاهر شدن گودال ۲۸ متر مربعی در مکزیکگودال در مکزیک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
یک گودال ۲۸ متر مربعی با عمق حدود ۵ متری در سانتا مافیای مکزیک ظاهر شده است که ساکنان این منطقه را فراری می‌دهد، این حفره عظیم روز شنبه در زمینی در سانتا ماریا زکاتپک، ایالت پوبلا ظاهر شد، تصاویر ویدئویی مردم محلی را نشان می‌دهد که هنگام فروریختن زمین و ایجاد حفره، جیغ می‌کشند.

به گزارش انتخاب، مقامات می‌گویند علت ایجاد این حفره، گسل زمین شناسی بوده است، اما فعالان محیط زیست می‌گویند این مشکل، نتیجه استفاده بیش از حد از سفره‌های زیرزمینی است.

 

اندازه و ابعاد این گودال در حدی است که می‌تواند چند ساختمان را ببلعد. این گودال یک پدیده طبیعی است، دو نوع اساسی از گودال وجود دارد که با نحوه تشکیل از یکدیگر جدا می‌شوند.

 

آن‌هایی که رشد آهسته دارند به عنوان یک حفره و  فرورفتگی تدریجی شناخته می‌شوند و آن‌هایی که به طور ناگهانی ظاهر می‌شوند و می‌تواند باعث ویرانی و حتی مرگ شود.

 

مقامات مکزیکی می‌گویند این گودال در اثر گسل زمین شناسی و تغییر در میزان آب خاک ایجاد شده است. با این حال، فعالان محلی می‌گویند این پدیده در نتیجه استفاده بیش از حد از سفره‌های زیرزمینی در منطقه بوده است. سفره‌های زیرزمینی لایه‌های زیر زمینی از سنگ‌های نفوذپذیر حامل آب هستند که می‌توانند لایه زیرین را نرم کنند.

 

گزارش‌های محلی همچنین حاکی از آن است که این منطقه در گذشته یک برکه بوده است.

 

گودال در مکزیک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
گودال در مکزیک،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------