روش عجیب زنان کره ای برای زیباتر شدن +تصاویرروش عجیب زنان کره ای برای زیباتر شدن +تصاویر
 بسیاری از خانمها ساعتها صرف استفاده از انواع کرم دور چشم، مرطوب کننده ها، کرم پودرها و کرمهای گریم میکنند تا بتوانند پف زیر چشمهایشان را کم کرده و یا از بین ببرند.

اما در کره جنوبی زنان با صرف هزینه هایی برای جراحی و یا استفاده از تکنیکهای گریم برای خود پف زیر چشم ایجاد میکنند. این مسئله به قدری در این کشور مورد استقبال قرار گرفته است که حتی نوارهای چسبنده ای در بازار به فروش میرسد که میتواند این خط پف آلود را زیر چشم ایجاد کند.

کرم دور چشم,پف زیر چشم,اخبار گوناگون


این زنان معتقدند پف زیر چشم باعث میشود فرد جذابتر و جوانتر به نظر برسدو از آن به عنوان " لبخند چشم" تعبیر می کنند. یک متخصص زیبایی کره ای معتقد است این خط پف آلود زیر چشم با کیسه های پف کرده که زیر چشم برخی انسانها وجود دارد متفاوت است.


او میگوید این کیسه های پف آلود که زمینه ای ژنتیکی دارند اغلب در اثر بی خوابی و استرس به وجود می آیند و جنس آنها از چربی است اما این خط نازک پف آلود که به زبان محلی به آن" آیگو سال" به معنای " لبخند چشم" گفته میشود به چهره زنان زیبایی و شادابی میبخشد وباعث زیبایی و درشتی چشمها میشود.

اخیرا در کشورهای بلوک شرق اعمال جراحی زیبایی پلک چشمها که غالبا برای درشت تر نشان داده شدن چشم صورت میگیرد طرفداران زیادی به خصوص در میان زنان پیدا کرده است.

 

کرم دور چشم,پف زیر چشم,اخبار گوناگون

 

 

کرم دور چشم,پف زیر چشم,اخبار گوناگون

 

 

کرم دور چشم,پف زیر چشم,اخبار گوناگون

 

 

کرم دور چشم,پف زیر چشم,اخبار گوناگون

منبع:pardad.ir

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------