تولد پسر خاله های دو قلو در آمریکا (+تصاویر)اخبار,اخبارگوناگون,پسرخاله های دوقلو

زندگی مشابه و بسیار نزدیک دو خواهر دوقلوی آمریکایی هم عجیب و هم بسیار جالب است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ژالین و لئوپولدو دوقلوی 30 ساله از آمریکا زندگی بسیار شبیه به هم دارند.آنها علاوه بر شباهت زیادی که بایکدیگر دارند، اتفاقات زندگیشان را نیز هم زمان با یکدیگر محقق می کنند.

آنها حتی تصور اینکه فرزندانشان در یک روز و یک مکان به دنیا بیاید را نداشتند اما این اتفاق رخ داد. ژالین می گوید: زمانیکه خبر حاملگی خواهرم را شنیدم بسیار خوشحال شدم غافل از اینکه خودم نیز باردار بودم و چهار روز بعد متوجه شدم.

نکته جالب تر اینجا است هر دو خواهر در آرزوی بچه دار شدن بودن اما به دلیل مشکلات زنانگی بارداری آنها به تاخیر افتاد و حتی هر دو دوبار سقط جنین را تجربه کردند. اما در نهایت باردار شدند و در یک روز زمان زایمانشان فرارسید و بدون اینکه از قبل برنامه ریزی کنند برای زایمان به یک بیمارستان رفتند.

فرزند هر دوی آنها هم پسر است و در واقع دوقلوهایی هستند که از یک مادر متولد نشدند اما سرنوشت بسیار شبیه به هم دارند.آنها جیس و بریون نام دارند اما خواهران آنها را «پسر خاله های دوقلو» صدا می زنند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,پسرخاله های دوقلو

 

اخبار,اخبارگوناگون,پسرخاله های دوقلو

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------