زوجی که با اختلاف سنی خود در شبکه های اجتماعی مشهور شده اند / ۳ دهه فاصله تولد مانعی برای عشق نساخته استاخبار,اخبار گوناگون,زوج آمریکایی

این روزها یک زوج آمریکایی به شدت مشهور شده اند. نه به خاطر هنرهای خاص، رفتار عجیب یا ظاهر متفاوتشان، بلکه به خاطر اختلاف سنی ۳۰ ساله ای که دارند.

  به گزارش انتخاب، این زوج با سه دهه اختلاف، به نوعی رکورددار فاصله سنی بین زوج های معاصر شده اند. آنها از سوی بسیاری از افراد مورد تمسخر واقع می شوند اما به نظر می رسد این موضوع تاثیری در عشقشان به یکدیگر نمی گذارد.

این زوج می گویند شما نمی توانید انتخاب کنید که چه کسی را دوست داشته باشید یا چه کسی شما را دوست داشته باشد، همه چیز اتفاقی است و مهم این است که عشق واقعی را در زندگی خود پیدا کنید. چلسی ۲۲ ساله و بروس ۵۲ ساله استو این دو نفر اولین بار در سال ۲۰۱۷ یکدیگر را در یک کافی شاپ ملاقات کرده اند.از آن زمان به بعد، آنها در عاشق یکدیگر شدند و هشت ماه بعد نیز پیمان زناشویی بستند.

جالب است که والدین چلسی با انتخاب همسر ۵۲ ساله اش مشکلی نداشتند اما غریبه ها نمی توانند در برابر این انتخاب متفاوت سکوت کنند یا آنها را مسخره نکنند. اما چلسی و همسرش کوچکترین توجهی به افرادی که آنان را تحقیر می کنند ندارند. چلسی می گوید: "بسیاری از پیشخدمت ها در رستوران تصور می کنند من فرزند یا نوه چلسی هستم. حتی یک بار یک پیشخدمت از من تشکر کرد که هنوز تا این حد با پدرم صمیمی هستم که با او به رستوران می روم. بسیاری نیز در خیابان به ما خیره می شوند و پچ پچ می کنند اما این ها مانعی برای علاقه من به بروس نیست."

 

اخبار,اخبار گوناگون,زوج آمریکایی


بروس نیز می گوید که در طول دو سال زندگی مشترکشان حتی یک بار هم با یکدیگر بحث نکرده اند.او تاکید کرد: "من هرگز تصور نمی کردم که چلسی بتواند به من علاقه مند شود یا قادر به گفتگو با من  باشد اما او طرز فکری شبیه به من دارد و ما به سرعت عاشق یکدیگر شدیم."

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------