آخرین اخبار گوناگون


اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,مسافران زمان

سلفی در سال 3800 میلادی! / ماجرای زنی که ادعا می کند در زمان سفر کرده است

روزگاری سفر به ماه و پرواز با هواپیمای چند صد تنی در آسمان دور از ذهن بود اما امروزه این غیرممکن‌ها ممکن شده‌اند. این…


ساعت اپل سفارش دهید، چاه‌بازکن توالت دریافت کنید!اخبار,اخبارگوناگون,توالت فرنگی
یک شهروند بریتانیایی پس از مدت‌ها پس‌انداز توانسته بود پول کافی برای خرید یک اپل واچ را ذخیره کند، از سایت فروش آمازون یک ساعت اپل خرید، ولی در نهایت یک چاه‌بازکن توالت تحویل گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تصور کنید ماه‌ها دوست داشتید که یک ساعت اپل داشته باشید و برای داشتنش ماه‌ها پس‌انداز کرده باشید و بالاخره با رسیدن بلک‌فرایدی، یک ساعت اپل در سایت آمازون سفارش دهید، ولی به جایش یک چاه‌بازکن توالت تحویل بگیرید. اگر چه تصور چنین حالتی هم ممکن است شما را عصبانی کند، ولی این دقیقا همان اتفاقی است که برای یک شهروند بریتانیایی رخ داد.

جان بروان شهروند بریتانیایی ساکن لندن که پس از مدت‌ها پس‌انداز توانسته بود پول کافی برای خرید یک اپل واچ را ذخیره کند، جمعه هفته گذشته و همزمان با تخفیف‌های بلک‌فرایدی، از سایت فروش آمازون یک ساعت اپل به قیمت ۳۸۷ دلار خرید، ولی اتفاقی که در نهایت افتاد این بود که او یک چاه‌بازکن توالت تحویل گرفت.

براون در این‌باره گفت: «قبل از کریسمس بود و من از مدت‌ها پیش دلم می‌خواست یک ساعت اپل داشته باشم. منتظر بلک‌فرایدی شدم و این یک کار حساب‌شده بود. در محل کارم بسته پستی را دریافت کردم، ولی زمانی که آن را در حضور کارمندان بخش امنیت محل کارم باز کردم، آنجا از خنده روده‌بر شدند، اما من به شدت عصبانی بودم، ولی سعی می‌کردم عصبانیتم را پنهان کنم، زیرا که بسیار ناراحت بودم.»

جان براون به فاکس‌نیوز گفت که این اتفاق یک اشتباه بسیار بزرگ است و اون هنوز نتوانسته آن را باور کند. اگر چه آمازون به این شهروند بریتانیایی اطلاع داد که اشتباهی در زمینه تحویل صورت گرفته، ولی خبر بدتر آن بود که رنگ و مدل مورد علاقه او نیز کاملا به فروش رفته و تمام شده است.

او گفت: «سعی کردم دوباره ساعت مورد علاقه‌ام را بخرم، اما تمام شده بود این موضوع به شدت مرا عصبانی کرد. این اصلا خوب نیست و همه برنامه‌هایم برای خرید ساعت اپل خراب شد.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------