پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت‌های آلپمارموت‌ها از خانواده سنجاب‌ها و معمولا خجالتی هستند، اما تعدادی از مارموت‌های آلپی در اتریش پیوند عمیقی با یک پسر نوجوان ایجاد کرده اند که از سه سالگی به دیدن آن‌ها می‌رود.

مارموت‌ها از خانواده سنجاب‌ها و معمولا خجالتی هستند، اما تعدادی از مارموت‌های آلپی در اتریش پیوند عمیقی با یک پسر نوجوان ایجاد کرده اند که از سه سالگی به دیدن آن‌ها می‌رود.

 

ماتئو والش (Matteo Walch) پسر ۱۴ ساله‌ اهل اینسبروک است که اولین بار در سال ۲۰۱۲ که عکس‌هایش با مارموت‌های آلپی اتریش منتشر شد، تیتر اخبار بین‌المللی شد. او در آن زمان هشت ساله بود، اما ماتئو از سه سالگی به دیدن دوست‌های مارموتش می‌رود و آن‌ها هم به دلایلی ناشناخته، او را بسیار دوست دارند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,پیوند عجیب و عمیق پسربچه اتریشی با مارموت‌های آلپ

 

مادر ماتئو می‌گوید مارموت‌ها از او نمی‌ترسند، چون می‌فهمند که ماتئو آن‌ها را دوست دارد و قصد ندارد به آن‌ها آسیبی برساند. او با بقیه بچه‌های دیگر کاملا متفاوت است، زیرا بسیار آهسته حرکت می‌کند و با آن‌ها با صبر و آرامش رفتار می‌کند. او همیشه بسیار آرام است و به نظر می‌رسد مارموت‌ها بسیار دوستش دارند. لازم نیست ماتئو به آن‌ها غذا بدهد تا نزدش بیایند، بلکه فقط پیش ماتئو می‌آیند تا نوازششان کند.

 

اگرچه ظاهر ماتئو از اولین باری که به دیدن این مارموت‌ها رفته، تغییر زیادی کرده است، اما به محض اینکه می‌رسد، او را فورا می‌شناسند و مثل یک دوست قدیمی به سمتش می‌شتابند. ویدئوی زیر را ببینید.

 

 برترین ها

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------