سریعترین مسیر ورود به کانادا با اجازه تحصیلیمهاجرت به کانادا,راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا، معمولا پروسه ای زمان برمی باشد،  تا در نهایت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا قرار بگیرید و بتوانید مهاجرت کنید. در طول پروسه مهاجرت، شما به دلیل تاخیر و طولانی بودن مراحل مهاجرت، در دام ناامیدی و خستگی می‌افتید. اگر پروسه ی درخواست مهاجرت به کانادا، دچار مشکل کوچکی نیز شود، از لحاظ روحی بسیار آسیب خواهد دید.

 

برای کاهش دردسرها و بالا بردن شانس موفقیت برای مهاجرت به کانادا می‌توانید از یک وکیل با سابقه کمک بگیرید. پیدا کردن وکیل و مشاور مناسب، شانس موفقیت برای مهاجرت را افزایش می دهد. یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق دانشجویی و تحصیلی می باشد. 

 

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی می تواند از طریق تحصیل در دانشگاه باشد. همچنین می تواند از طریق شرکت در برنامه های زبان های انگلیسی در دانشگاه ها و یا تحصیل دانش آموزان در مدارس به صورت رایگان باشد.

 

اداره مهاجرت کانادا : https://www.canada.ca/en/services/immigration-citizenship.html

 

هزینه تحصیل در کانادا

اصلی ترین مزیت رقابتی کشور کانادا، نسبت به دیگر کشورهای انگلیسی زبان، مانند استرالیا و آمریکا، ارزان بودن شهریه دانشگاه ها و هزینه های دانشجویی می باشد. کانادا در واقع ارزانترین کشور پیشرفته انگلیسی زبان برای یک دانشجوی خارجی می باشد.

 

تحصیل در کانادا این امکان را به محصلان می دهد که بتوانند اعضای خانواده خود را نیز به کانادا ببرند.اعضای خانواده می‌تواند شامل همسر و فرزندان دانشجو باشد. علاوه بر این، همسر دانشجو توانایی دریافت امتیاز کار را  روی ویزای خود را دارد.

 

دانشجویان خارجی می‌توانند به مدت ۲۰ ساعت در هفته کار کنند

 

پس از تحصیل در یکی از دانشگاه های کانادا، فرد فارغ التحصیل می تواند برای دریافت ویزای کار و بعدا برای اقامت دائم اقدام کند.

 

کانادا دارای دانشگاه هایی با رتبه های جهانی بسیار بالا در دنیا می باشد.

 

تحصیل رایگان در کانادا

تحصیل در کانادا برای دانشجویان دانشگاه ها رایگان نیست و باید هر ترم شهریه پرداخت شود.

 

اما برنامه های تحصیلی بسیاری برای کالج و دانشگاه ها وجود دارد که دانشگاه دانشجویان بین المللی، می توانند از طریق آن اقدام کنند و بورس یا فاند بگیرند. دانش‌آموزانی که به همراه پدر و مادر خود به کانادا آمده اند به شرطی که والدین آنها دارای اجازه کار ویا تحصیل باشند میتوانند مدارس دولتی رایگان تحصیل کنند. ولی در صورتی که در مدارس خصوصی تحصیل کند باید هزینه بپردازند.

 

مهاجرت به کانادا,راه های مهاجرت به کانادا,دریافت ویزای تحصیلی در کانادا

دریافت ویزای تحصیلی در کانادا

 

دوره زبان انگلیسی در کانادا

برای تحصیل زبان انگلیسی در کانادا معمولا بیشتر از یکسال هستند ولی می توان برای دوره های یکساله زبان انگلیسی نیز اقدام کرد. این دوره های یکساله زبان انگلیسی در کانادا دارای شرایط خاصی هستند که می توان توسط یک وکیل مهاجرت در صورت داشتن شرایط لازم اقدام کرد. به صورت معمول هر ترم زبان انگلیسی در کانادا دو ماه است حتی کسانی که ویزای توریستی دارند می توانند در دوره های شش ماهه زبان انگلیسی شرکت کنند و و این می تواند اولین قدم برای تبدیل ویزای توریستی آنها به ویزای تحصیلی و در نهایت در صورت احراز شرایط اقامت دائم باشد.

 

به صورت معمولی افرادی که می خواهند در کالج تحصیل کنند یا اجازه کار یا اقامت دائم بگیرند، باید در دوره های بیش از هشت ماه پذیرش بگیرند.

 

مراحل دریافت ویزای تحصیلی به چه صورت است؟

قبل از دریافت ویزای تحصیلی ابتدا نیازمند مدرک زبان انگلیسی هستید. این مدرک زبان انگلیسی می تواند آیلتس، تافل، و یا در بعضی مواقع دوولینگو باشد.

 

اکثر دانشگاهها نیازمند نمره های 5 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک هستند. بسته به مقطع تحصیلی هر چه که بالاتر روند ممکن است نمره ی پذیرش تا ۷ و نیم هم بالا برود.

 

مرحله بعدی ترجمه مدارک است. بعد از ارائه ی مدارک به  دارالترجمه های رسمی میتوانید انتخاب رشته و دانشگاه کرده و فرم مربوط به پذیرش تحصیلی دانشگاه را به همراه مدارک مورد نیاز دانشگاه برای آنها بفرستید. برای این کار باید از یک مشاوره مهاجرت تحصیلی یا وکیل مهاجرت تان کمک بگیرید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022