آیا چمن مصنوعی ایرانی باکیفیت است؟چمن مصنوعی ایرانی,چمن مصنوعی ایرانی باکیفیت,خرید چمن مصنوعی ایرانی

خرید چمن مصنوعی با کیفیت

 

لازم است هم اکنون این ذهنیت که کالاهای ایرانی از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و ارزش اعتماد کردن را ندارند، از ذهن خود پاک کنیم. بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی هم اکنون به درجه ای از مهارت و تجربه رسیده اند که نه تنها می توانند جایگزین نمونه های خارجی باشند، بلکه حتی از آن ها نیز بهتر عمل کنند. 

 

خرید چمن مصنوعی ایرانی نیز یکی از این محصولاتی است که نه تنها موجب حمایت از کالای ایرانی، نیروی کار داخلی، حمایت از پول ملی و کمک به اقتصاد کشور می شود، بلکه این اطمینان را به وجود می آورد که دوام و ماندگاری آن تضمین شده است.

 

گروه صنعتی کرمان موکت اولین و بهترین کارخانه چمن مصنوعی در ایران، آسیای مرکزی و خاورمیانه و نماینده انحصاری شرکت تیولون هلند در ایران می باشد که مجموعه از چمن های ورزشی، فضای سبز و تزئینی را با نام آسیاچمن تولید و عرضه می نماید.

 

چرا باید به چمن مصنوعی ایرانی اعتماد کنیم؟

یکی از دلایلی رونق گرفتن چمن مصنوعی خارجی و چمن مصنوعی چینی قیمت بسیار پایین و ارزان آن ها می باشد. اگرچه واردات این محصولات قاچاق طبق تدابیر در نظر گرفته شده کاهش شدیدی داشته است، اما باز هم وقتی به اعداد و ارقام نگاه می کنیم، هنوز واردات چمن های مصنوعی بی کیفیت قابل توجه است. 

اما این گفته همیشگی که "هیچ ارزانی به دلیل نیست" حرف ها بسیاری در خود نهفته دارد.

 

دوام و ماندگاری چمن مصنوعی

چمن مصنوعی بی کیفیت

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، مواد به کار رفته، تکنولوژی ساخت، نظارت و کنترل کیفیت چمن های مصنوعی ارزان و نامرغوب خارجی و چینی بقدری ضعیف است که نمی تواند ماندگاری آن ها را تضمین کند.

 

 این موضوع به این معنا است که نمی توانید این چنین چمن هایی را مخصوصا در مکان هایی به کار ببرید که میزان تردد و فعالیت های شدید در آن جا صورت می گیرد، مانند زمین های ورزشی، زیرا با این کار تنها پول تان را دور می ریزید. 

 

چمن مصنوعی ایرانی 

اما در مقابل چمن های مصنوعی آسیاچمن که نمایندگی انحصاری شرکت تن کیت هلند را دارد، با گارانتی 10 ساله ارائه می شوند که همین امر مهر تاییدی بر کیفیت و دوام آنان می باشد. 

 

یکی دیگر از فاکتورهایی که اثبات پرآوازه بودن نام آسیاچمن در عرصه چمن مصنوعی می باشد، این است که در طول فعالیت بیش از 20 سال خود چیزی بالغ بر 6000 چمن مصنوعی فوتبالی در ابعاد استاندارد انجام داده است که از مهمترین آن می توان به چمن مصنوعی ورزشگاه عضدی رشت، ورزشگاه مس کرمان و سردار جنگل (سپیدرود رشت) نام برد. 

 

چمن مصنوعی خارجی,چمن مصنوعی چینی,قیمت چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی باکیفیت

 

کیفیت الیاف و بکینگ چمن مصنوعی 

چمن مصنوعی بی کیفیت

شما هرگز نمی توانید از چمن مصنوعی خارجی و چینی بی کیفیت و ارزان قیمت انتظار داشته باشید مانند چمن مصنوعی ایرانی بیش از  10 سال ماندگاری داشته باشند. بلکه برعکس باید خیلی زود منتظر این موارد باشید:

 

1. ترک برداشتن و پاره شدن بکینگ در اثر سرما و گرمای هوا و مطابق با آن جدا شدن الیاف از هم

2. رنگ پریده شدن الیاف در معرض اشعه های UV نور خورشید آن هم یک یا نهایتا دو سال پس از نصب

 

چمن مصنوعی ایرانی 

موارد گفته شده اهمیت اعتماد به تولید ملی و چمن های مصنوعی آسیاچمن به عنوان یک تولید کننده برتر چمن مصنوعی ساخت ایران را پررنگ تر می کنند.

 

کیفیت محصولات ما مطمئنا می تواند جواب اعتماد شما هموطنان عزیز باشد. به عنوان مثال می توانیم به چمن مصنوعی مدل صدف 25 که یک چمن کاملا ایرانی است و الیاف آن توسط خود آسیاچمن تولید می شود، اشاره کنیم.

 

یعنی می توان چمن مصنوعی صدف را یک کالای 100 درصد ایرانی دانست که از هر جهت کیفیت و کاربردهای بی نظیری دارد. حتی نام تجاری این نوع چمن متعلق به آسیاچمن می باشد. 

 

چمن مصنوعی صدف,خرید چمن مصنوعی صدف,کیفیت چمن مصنوعی صدف

خرید چمن مصنوعی باکیفیت ایرانی

 

پشتیبانیی و خدمات پس از فروش

چمن مصنوعی بی کیفیت

بیشتر چمن های مصنوعی که به صورت قاچاق وارد بازار و بورس چمن مصنوعی در ایران شده اند، خدمات پس ار فروشی ندارند، یعنی شما نمی دانید که باید هنگام مواجه با یک مشکل، با چه کسی و یا با کجا در ارتباط باشید. بر فرض هم که نمایندگی هایی در ایران داشته باشند، اما مطمئنا زیر بار مسئولیت هایی که در ابتدای خرید ادعا داشتند، نمی روند.

 

چمن مصنوعی ایرانی

شرکت آسیاچمن به یک نام معتبر و آشنا تبدیل شده است و سابقه بیش از 20 ساله در پروژه های چمن مصنوعی تزئینی و ورزشی در سراسر ایران خود اثبات این موضوع است. تیم آسیاچمن بی قید و شرط در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگوئی به سوالات شما و اعزام نیروی خدماتی به منظور نصب، ترمیم، نگهداری و تعمیر چمن های مصنوعی شما می باشد. 

 

آسیاچمن،همیشه سبز

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------