تازه های دکوراسیون

کفسابی, کفسابی چیست, کاربردهای کفسابی

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد ؟

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد ؟ آشنایی با کفسابی کفسابی به معنای سابیدن کف ساختمان است. کفسابی در…

نکات مهم برای انتخاب مبلمان اداری مناسباگر شما در حال انتقال به دفتر جدیدی هستید، یک عنصر مهم که باید در نظر بگیرید، مبلمان جدیدی است که می خواهید خریداری کنید. انتخاب مبلمان اداری نیازمند صرف زمان کافی جستجو و یافتن چیزی است که دوست دارید. برخی از راهنمایی هایی که به شما در انتخاب مبلمان مناسب کمک می کنند، در اینجا برجسته می شوند.

انتخاب گزینه های عملکردی مبلمان
اگر میز کار خود را صرفا بخاطر شکل "فانتزی" آن را انتخاب کنید ، احتمالا به سرعت متوجه خواهید شد که شما یک اشتباه بزرگ کردید. در عوض، شما باید مبلمان کاربردی و مدرن را انتخاب کنید که نیازهای فضای دفتر (WorkSpace) شما را برآورده کند. برای مثال، انتخاب یک میز که هیچ کشویی ندارد، اگر بخواهید فایل های خود را ذخیره کنید، ایده بسیار خوبی نیست. مهم است که شما مبلمان مورد نیاز که کاربردی باشد را خریداری کنید ، نه فقط بخاطر شکل ظاهری آن.

سبک مناسب مبلمان را انتخاب کنید
در حالی که عملکرد را در ذهن نگه دارید، باید مبلمانی را نیز جستجو کنید که نشان دهنده نوع کسب و کار شما یا شرکتی است که شما در آن مشغول به کار هستید. اگر شما یک مدیر اجرایی هستید، نباید یک میز اداری را که ارزان و غیر حرفه ای است، خریداری کنید. شما باید مطمئن باشید که مبلمان را انتخاب کنید که ظریف و پرطرفدار است.

صندلی مناسب را انتخاب کنید
شما باید یک صندلی را انتخاب کنید که برای تنظیم دفتر خاص خود، وزن و قد شما مناسب باشد. چیز دیگری که باید به یاد داشته باشید ارتفاع صندلی مربوط به میز شما است. شما باید اطمینان حاصل کنید که یک صندلی داشته باشید که با ارتفاع مناسب برای مدت طولانی نشستن راحت است. همچنین مطمئن شوید که رنگ صندلی را به بقیه مبلمان اداری که قصد خرید آن را دارند، مطابقت دهید.

فضای دفتر را اندازه گیری کنید
یکی از بزرگترین اشتباهات که می توانید انجام دهید، اندازه نگرفتن فضای شما در دفتر شماست. اگر شما نتوانستید اندازه گیری درستی انجام دهید، ممکن است مبلمان کاملا زیبایی را خریداری کنید ولی اصلا مناسب فضای کار شما نباشد. اندازه گیری پیش از زمان سفارش و تصمیم گیری، این مسئله و مشکل بالقوه را از بین می برد.


صرف زمان کافی و مناسب برای یافتن مبلمان اداری خوب ضروری است. این کار راحت بودن در آینده و بهره وری شما را در فضای اداری تضمین می کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------