مرموزترین عمارت چین با بیش از ۱۸ میلیون مترمربع مساحتعمارت مرموز در چین،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
بزرگترین عمارت چین، با نام «کاخ سفید هواگویوآن» در کنار پارک تالاب شهر «گوئیانگ» چین قرار داد. این عمارت بیش از ۱۸ میلیون مترمربع مساحت دارد.

به گزارش خبرآنلاین، کاخ سفید هواگویوآن، بنایی با سبک معماری قصرها و موزه‌های اروپایی است و در شهر گوئیانگ چین و کنار پارک‌ تالاب زیبای شهر «گوئیانگ» چین قرار گرفته است. این بنا چه در روز و چه در شب‌ بسیار زیبا و خواستنی است. شب‌ها کل عمارت با استفاده از بی‌شمار لامپ‌های کوچک پرنورِ تعبیه‌شده روی نمای ساختمان روشن می‌شود.

 

این بنا به‌دلیل اینکه ظاهر آن تقریبا شبیه کاخ سفید واشنگتن است، نام کاخ سفید را به خود گرفته است. مساحت این عمارت چینی با در نظر گرفتن برکه مصنوعی آن، ۱۸٫۳ میلیون مترمربع است.

 

عمارت مرموز در چین،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

این عمارت علاوه‌بر اینکه نام بزرگترین عمارت چین را دارد، یکی از مرموزترین بناهای این کشور هم است. هنوز کسی نمی‌داند که این عمارت متعلق به کیست و از نظر تکنیکی چه شرایطی دارد. بنابه گفته برخی از افراد این عمارت ۱۲ طبقه دارد و فضای داخلی آن بسیار لوکس و تجملی است اما هیچ عکسی از داخل این خانه منتشر نشده است.

 

برخی از شهروندان گوئیانگ می‌گویند که این بنا متعلق به مدیر عامل شرکتی معروف در چین است که عنوان ثروتمندترین مرد چین را دارد و بنابه گفته این افراد، ساخت این بنا، ۳۷۰ میلیون دلار هزینه برداشته است.

 

ده‌ها نگهبان از این عمارت محافظت می‌کنند و کسی اجازه ورود به آن را ندارد. با این‌حال، گردشگرهای بسیاری برای تماشای نمای بیرونی این عمارت به منطقه‌ای که این عمارت در آن قرار دارد می روند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------