چهره این مرد ۵۶ساله دنیا را متحیر کرده استاز قصه های پریان گرفته تا دنیای واقعی، انسان همیشه به دنبال راهی برای حفظ جوانی خود بوده، چیزی که هرگز موفق به دستیابی به آن نشده است. اما شاید این امر برای بعضی آدم های خوش شانس دست یافتنی باشد. چواندو تان (Chuando Tan) یک مرد ۵۶ ساله ی سنگاپوری است که بیشتر از ۲۶ سال به نظر نمی رسد. با این حال، این جوانی ظاهر بدون بها نبوده است. 

به  گزارش روزیاتو؛ در ادامه چواندو چان از راز جوانی اش و دردسرهای ظاهر جوان و جذاب خود خواهد گفت.

 

راز جوانی چواندو

جوانی چواندو ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

چواندو تان یک مدل و عکاس ۵۶ ساله ی سنگاپوری است. چهره ی بی نقص و اندام تراش خورده ی او حسادت مردان جوان را برمی انگیزد. چواندو برای حفظ جوانی ظاهر خود یک رژیم غذایی خاص و برنامه ی روتین سختگیرانه ای دارد. او مخالف سرسخت عمل های زیبایی است و روش های ساده و طبیعی را برای مراقبت از پوست ترجیح می دهد.

 

چواندو فقط ظاهر خوبی ندارد

جوانی چواندو ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

چواندو تنها یک مرد خوش چهره نیست. او گرچه کار خود را با مدلینگ آغاز کرد اما بعداً به عکاسی حرفه ای بدل شد. او استعداد خود در زمینه ی موسیقی را هم پرورش داده و با یک شرکت ضبط موسیقی به عنوان خواننده همکاری دارد. چواندو حالا مدیریت آژانس مدلینگ خودش را برعهده دارد. علاوه بر همه ی این ها، فعالیت های بشردوستانه ی زیادی دارد و از شهرتی که در شبکه های اجتماعی کسب کرده برای جلب توجه ها به مشکلات جامعه استفاده می کند.

 

حتی زیبا بودن هم می تواند گاهی دشوار باشد

جوانی چواندو ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

چواندو در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای گفت که در خیابان دخترها به طرفش می آیند و خنده کنان از او امضا می خواهند. علاوه بر این، همیشه تماس های ناشناسی دریافت می کند که به او حس ناامنی می دهد. چواندو می گوید توجهی که به او می شود را دوست ندارد. به همین خاطر وقتی بیرون می رود سعی می کند ظاهری معمولی داشته باشد.

 

با این حال سعی می کند جنبه ی مثبت این وضعیت را هم ببینید

جوانی چواندو ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

چواندو در نهایت احساس دیگری به مقوله ی شهرت پیدا کرد؛ از قرار معلوم او بالاخره با تحسین شدن کنار آمده است. او گرچه از بسیاری از مدل ها می شنود که از تلاش های دائمی دیگران برای جلب نظرشان خسته اند، اما چواندو این امر را مثبت می داند. هر چه نباشد، بهتر از این است که برای هیچکس جذابیتی نداشته باشید.

 

چواندو از اینکه الگوی طرفدارانش است خوشحال است

جوانی چواندو ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 چواندو تصمیم دارد هم از درون و هم از بیرون، خود را جوان نگه دارد. انرژی او تأثیر مثبتی بر اطرافیانش دارد. با اینکه مردم به ظاهر خوبش جذب می شوند، اما چواندو فکر می کند او را برای حفظ سلامتی و داشتن یک نگاه سالم به زندگی سرمشق خود قرار می دهند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023