عکس | حقایق عجیبی که از آنها بی خبرید! حقایق عجیب,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
در این گزارش به بررسی حقایق عجیبی پرداخته خواهد شد که از وجود آنها بی‌خبرید.

 به گزارش خبرآنلاین، در این گزارش به بررسی حقایق عجیبی پرداخته خواهد شد که از وجود آنها بی‌خبرید.

 

در سال ۱۹۰۵، پسری ۱۱ ساله به نام فرانک اپرسون، پودر سودا و آب را یک شب بیرون گذاشت و همزن چوبی آن هنوز در فنجان بود. این مخلوط در هوای سرد شب یخ زده بود و بنابراین Epsicle متولد شد. او این خوراکی را در اطراف محله‌اش و یک شهربازی در آن نزدیکی فروخت و حتی دستور غذا را به ثبت رساند. سال‌ها بعد، او نامش را به Popsicle تغییر داد.

 

 حقایق عجیب,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

تنبل ها با کاهش ضربان قلب خود می توانند نفس خود را تا ۴۰ دقیقه حبس کنند. دلفین ها باید بعد از حدود ده دقیقه برای هوا بیرون بیایند.

 

 حقایق عجیب,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

زمزمه کردن در حالی که بینی خود را گرفته اید غیرممکن است؛ شما فقط آن را تست کردید، نه؟ به طور معمول، وقتی زمزمه می کنید، هوا می تواند از بینی شما خارج شود و صدا ایجاد کند و البته وقتی آن را بسته نگه دارید نمی تواند این کار را انجام دهد.

 

 حقایق عجیب,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

اختاپوس ها سه قلب دارند؛ ماهی مرکب هم همینطور. یکی خون را به کل سیستم آنها پمپاژ می کند و دو مورد فقط به آبشش ها اختصاص داده می شود.

 

 حقایق عجیب,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

کلاه‌های نوک تیز تولد زمانی نشانه هوش بوده‌است؛ فیلسوف قرن سیزدهم جان دونس اسکاتوس معتقد بود که یک کلاه نوک تیز به گسترش دانش از نوک مغز کمک می کند و پیروان "دانسمن" آن را به عنوان نشان افتخار می پوشیدند. با این حال، در دهه ۱۵۰۰، ایده های او کمتر مورد توجه قرار گرفت و معنای کلاه Duns بر سر آن چرخید و به چیزی شبیه به شوخی تبدیل شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------