نوجوانی که رکورد بزرگترین دهان جهان را شکستایزاک می‌تواند چهار چیزبرگر مک‌دونالد را در دهانش جای دهد. ایزاک در ابتدا در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ تنها در ۱۴ سالگی، پس از اندازه گیری طول دهانش که ۹.۳۴ سانتی متر (۳.۶۷ اینچ) شناخته شد. 

به گزارش فرادید: ایزاک جانسون ساکن مینه سوتا، به دنیا ثابت کرد که می‌تواند دهان خود را به اندازه‌ای باز کند که در رکورد‌های گینس ثبت شود.

 

ایزاک در طول دوره رشد خود با پدیده‌ای شگفت انگیز مواجه شد: وقتی دهانش را تا اخرین حد باز می‌کند فاصله دندان‌های بالایی تا پایینی ۱۰.۱۹۶ سانتی متر (۴.۰۱۴ اینچ) است!

 

ایزاک می‌تواند چهار چیزبرگر مک‌دونالد را در دهانش جای دهد. ایزاک در ابتدا در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ تنها در ۱۴ سالگی، پس از اندازه گیری طول دهانش که ۹.۳۴ سانتی متر (۳.۶۷ اینچ) شناخته شد.

 

اما فیلیپ آنگوس، ساکن ایالات متحده آمریکا، بویرتاون، پنسیلوانیا، در ۵ نوامبر ۲۰۱۹ با فاصله دهانی به اندازه ۹.۵۲ سانتی متر (۳.۷۵ اینچ) عنوان رکورد ایزاک را شکست. بعد از آن آیزاک در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ با کشیدن دهان خود به اندازه ۱۰.۱۷۵ سانتی متر (۴ اینچ) عنوان را پس گرفت. این فاصله دهانی به اندازه یک توپ بیسبال است!

 

آیزاک در ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ در صحنه فیلمبرداری ثبت رکورد‌های گینس در میلان ایتالیا، زمانی که دهان خود را ۰.۰۲۱ سانتی متر (۰.۰۰۸ اینچ) بیشتر ازدفعه قبل باز کرد، رکورد شکنی کرد.

 

ایزاک برای اولین بار پس از دیدن برند اشمیت از وندلینگن آلمان که دهان خود را به ۸.۸ سانتی متر باز کرد، برای شکستن رکورد او عزم خود را جزم کرد و ازاو الهام گرفت.

 

ایزاک از آن زمان با انتشار ویدیو‌های دهانش که بیش از ۷۴ میلیون بازدید در تیک تاک داشته، به شهرت جهانی رسید. ایزاک گفت: "هر کسی می‌تواند شگفت انگیز باشد و هر کسی استعدادی دارد. "

   

رکورد بزرگترین دهان ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

رکورد بزرگترین دهان ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

رکورد بزرگترین دهان ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

رکورد بزرگترین دهان ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022