عبور از خطرناک‌ترین پل جهان را تجربه کنیدتصاویری از خطرناک‌ترین پل جهان را در این خبر مشاهده کنید. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دیدن و آشنا شدن با نقاط ناشناخته جهان گاهی با یک سفر میسر است و گاهی با تماشای فیلم و مطالعه کتاب، اما امسال بنا به شرایط ویژه‌ای که ویروس کرونا در دنیا پدیدآورده، ما هم در کنار شما در تعطیلات سال جدید گذری به ناشناخته‌های جهان خواهیم داشت. 

 

ما در این گزارش قصد داریم تا با معرفی عجیب‌ترین نقاط جهان، سفری کوتاه با شما مخاطبانی که خانه هستید، در دنیا داشته باشیم. امروز هم همراه شما سری به پل رویال جورج خواهیم زد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,خطرناک‌ترین پل جهان

 

خطرناک‌ترین و مهیج‌ترین پل جهان با نام «رویال جورج» شناخته شده و ساخت آن در تاریخ نوامبر ۱۹۲۹ به اتمام رسید. پل رویال جورج ( Royal Gorge Bridgeاز جمله پل‌های معلق جهان است که حالا جزو جاذبه‌ای توریستی ایالت کلرادو محسوب می‌شود. این پل در نزدیکی شهر کنین، کلرادو در ایالت کلرادو و درون یک شهربازی واقع شده است. 

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,خطرناک‌ترین پل جهان

 

عرشه این پل در ارتفاع ۲۹۱ متری بالای رودخانه آرکانزاس معلق بین زمین و آسمان قرار گرفته و رکورد بلندترین پل جهان را از سال ۱۹۲۹ تا سال ۲۰۰۳ در اختیار داشت.

 

همچنین یکی از جذابیت‌های این پل طولانی بودن آن در عرض کم است. به طور کلی ۳۸۴ متر برآورد شده و طول دهانه اصلی آن ۲۸۶ متر در عرض ۵،۵ متر است.  

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,خطرناک‌ترین پل جهان

 

بسیاری از کاربران فضای مجازی سفر و عبور از این پل را بسیار ترسناک خواندند و حتی فکر به راه رفتن روی آن را جایز نمی‌دانند، اما در مقابل برخی دیگر از کاربران هم راه رفتن روی این پل را مهیج دانستند و عنوان کردند که دوست دارند حرکت بر روی این پل را تجربه کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------