دختری که سخاوت نامزدش را با ۲۳ مهمان محک زد! +عکسماجرای دختری چینی که ۲۳ نفر را به رستوران دعوت کرد تا سخاوت نامزد خود را آزمایش کند، در فضای مجازی خبرساز شده است. 

 یک دختر چینی با دعوت تعدادی زیادی از بستگان خود به رستوران سعی کرد تا سخاوت نامزد خود را محک بزند و سرانجام مجبور به پرداخت صورتحسابی به مبلغ حدود ۲۸۰۰ دلار شد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,رستوران

این دختر ۲۳ ساله که نام او فاش نشده است با معشوق خود قرار داشت و بدون اینکه به او بگوید ۲۳ نفر از اعضای خانواده و اقوام خود را به مهمانی دعوت کرد. اما پس از آنکه آن مرد جوان صورت حساب را دید تعجب کرده و درخواست دختر را رد کرد.

 

روزنامه محلی Taizhou Evening News در چین اظهار داشت: این دختر اخیراً با نامزدش به نام لیو ۲۹ ساله در استان ژجیانگ در شرق چین قرار ملاقات گذاشته است، بر اساس این گزارش، تاریخ این تصمیم توسط مادر این مرد جوان تعیین شده است، زیرا وی نگران مجرد بودن پسرش بوده است.

 

قبل از جلسه، لیو پیشنهاد کرد که هزینه وعده‌های غذایی را بپردازد، با این فرض که یک شام رمانتیک برای دو نفر باشد، اما وقتی دید که قرار ملاقاتش با این دختر بدون اطلاع قبلی و با حضور بیش از بیست نفر از بستگان به یک ضیافت تبدیل می‌شود، تعجب کرد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,رستوران

این دختر بعداً به رسانه‌های چینی گفت که می‌خواهد آزمایش کند که آیا نامزد او آنقدر سخاوتمند است که بتواند برای یک مهمانی ۲۳ نفره هزینه کند یا خیر؟! پس از لذت بردن از ضیافت مجلل، دختر و خانواده اش پس از دیدن قبض لیو از رستوران، شوکه شدند.

 

به گزارش روزنامه دیلی میل انگلیس، این تاریخ با عدم آزمایش سخاوتمندی لیو پایان یافت و دختر مجبور شد خود قبض را پرداخت کند و بعدا توافق شد که آقای لیو ملزم به پرداخت بخشی از وعده غذایی شود و بقیه را بین دختر و بستگانش تقسیم کند.

 

 باشگاه خبرنگاران 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------