قیافه وحشتناک مردی که می‌خواهد شبیه به موجود افسانه‌ای باشد! (+۱۴) اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موجود خیالی
مرد برزیلی که با عمل های جراحی قیافه خود را شبیه به یک موجود خیالی درآورده است سوژه رسانه ها شد. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرد جوان برزیلی که با عمل‌های جراحی و تاتو‌های متعدد خود را شبیه به موجود افسانه‌ای «اورک» درآورده به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این مرد ۴۱ ساله که دوست دارد اورک نامیده شود اهل شهر «ایگوآتِمی» واقع در ایالت ماتو گروسو دو سول برزیل است و اولین تاتو روی بدنش را زمانی که ۱۵ سال داشت انجام داد.

 

اورک که صاحب یک فرزند است برای شبیه کردن خود به این موجود افسانه‌ای هر دو چشم خود را تاتو کرده، ۸۰ درصد بدنش را با جوهر پوشانده، زبانش را به دو نیم تبدیل کرده و گوش‌های خود را بریده است. او همچنین ۵۰۰ دلار را برای کاشت دو دندان نیش در کنار دندان هایش هزینه کرده است تا دقیقا شبیه به اورک به نظر برسد.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موجود خیالی

این مرد جوان در این باره گفت: «من فقط می‌خواهم خودم باشم. این‌ها ایده‌های خودم است. این‌ها الهاماتی است که از قلبم می‌آیند. من از کسی تقلید یا پیروی نمی‌کنم.»

 

هنوز مشخص نیست آیا دو دندانی که این مرد برزیلی در کنار دندان هایش کاشته دائمی است یا او هر وقت بخواهد می‌تواند آن را جدا کند. البته به نظر می‌رسد که مورد دوم درست باشد چرا که بعید به نظر می‌رسد او بتواند با این دندان‌ها غذا بخورد و حتی بخوابد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موجود خیالی

قیافه عجیب این مرد برزیلی در حالی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده که چندی پیش انتشار تصاویری از قیافه عجیب یک مرد آلمانی که به مرد شیطان معروف شده در رسانه ها خبرساز شده بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی