زندگی عجیب یک زن با ۱۲۵۰۰ عروسک خرسییک زن انگلیسی به دلیل علاقه زیادش به عروسک های خرسی سالهاست که وظیفه تعمیرات و نگهداری از هزاران عروسک را بر عهده داشته و خانه بزرگش را با این عروسکها تقسیم کرده است. 

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، "تینک" اهل یورکشایر بریتانیاست و تمام زندگی اش در حال نجات عروسک های خرسی بوده است.

 

" تینک" بخش هایی از بدن عروسک ها را که پاره شده می دوزد و لباس هایشان را تعمیر می کند. به گفته این زن بیش از ۴۰۰ عروسک خرسی اش در اتاق نشیمن حضور دارند .

بسیاری از مردم در این منطقه او را می شناسندو عروسک های خراب شده شان را برای تعمیر روزانه نزدش می فرستند و او پس از انجام تعمیرات و سالم کردن دوباره عروسک آنها را به صاحبانشان باز می گرداند اما او خود به تنهایی صاحل ۱۲۵۰۰ عروسک خرسی است.

این زن می گوید از ۴ سالگی به عروسک های خرسی علاقه پیدا کرده و همواره به خرید و نگهداری این عروسک ها وسواس پیدا کرده و تمام زندگی اش شده است.

 

 این زن با روانشناسان و مشاوران در زمینه کمک به کودکان اوتیستیک و قربانیان سو ءاستفاده جنسی با استفاده از عروسک های خرس همکاری می کند .

 

به عقیده او و روان شناسان بنا بر تحقیقات انجام شده نوازش کردن عروسک ها می تواند باعث افزایش احساس راحتی و آرامش در کودکان بیمار را فراهم کند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 

آرزوکیهان

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------