زندگی عجیب یک زن با ۱۲۵۰۰ عروسک خرسییک زن انگلیسی به دلیل علاقه زیادش به عروسک های خرسی سالهاست که وظیفه تعمیرات و نگهداری از هزاران عروسک را بر عهده داشته و خانه بزرگش را با این عروسکها تقسیم کرده است. 

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، "تینک" اهل یورکشایر بریتانیاست و تمام زندگی اش در حال نجات عروسک های خرسی بوده است.

 

" تینک" بخش هایی از بدن عروسک ها را که پاره شده می دوزد و لباس هایشان را تعمیر می کند. به گفته این زن بیش از ۴۰۰ عروسک خرسی اش در اتاق نشیمن حضور دارند .

بسیاری از مردم در این منطقه او را می شناسندو عروسک های خراب شده شان را برای تعمیر روزانه نزدش می فرستند و او پس از انجام تعمیرات و سالم کردن دوباره عروسک آنها را به صاحبانشان باز می گرداند اما او خود به تنهایی صاحل ۱۲۵۰۰ عروسک خرسی است.

این زن می گوید از ۴ سالگی به عروسک های خرسی علاقه پیدا کرده و همواره به خرید و نگهداری این عروسک ها وسواس پیدا کرده و تمام زندگی اش شده است.

 

 این زن با روانشناسان و مشاوران در زمینه کمک به کودکان اوتیستیک و قربانیان سو ءاستفاده جنسی با استفاده از عروسک های خرس همکاری می کند .

 

به عقیده او و روان شناسان بنا بر تحقیقات انجام شده نوازش کردن عروسک ها می تواند باعث افزایش احساس راحتی و آرامش در کودکان بیمار را فراهم کند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,عروسک های خرسی
 

آرزوکیهان

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------