ماهی عجیبی که دندان‌هایی شبیه به انسان دارد!صید یک ماهی عجیب توسط ماهیگیری در آمریکا که دندان هایی شبیه به دندان انسان دارد خبرساز شده است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تصاویری که یک ماهیگیر آمریکایی از یک ماهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده به تصاویری داغ تبدیل شده است. این ماهی که دندان‌هایی شبیه به دندان انسان دارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است. «ناتان مارتین» در حال ماهیگیری در یکی از رودخانه‌های محلی در آمریکا بود که این ماهی عجیب را صید کرد.

 

 ماهیگیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

مارتین به همراه دو برادر دیگر خود روز دوشنبه سرگرم ماهیگیری بود که این ماهی به قلاب او گرفتار شد. او در مصاحبه با مک کالچی نیوز در این باره گفت: «صید واقعا خوبی بود. مزه این ماهی بسیار عالی است.»

 

این تصاویر توسط پیج جنیت پیر در فیسبوک منتشر شد. انتشار این تصاویر مورد توجه کاربران قرار گرفت و واکنش‌های متفاوت آن‌ها را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران با دیدن تصاویر این ماهی در کامنتی نوشت: «آه، خدای من، این دیوانه کننده است. اگر من این ماهی را صید می‌کردم، آن را رها کرده و فرار می‌کردم.» کاربر دیگری نوشت: «این ماهی دندان‌های عجیب و غریبی دارد. آنها خرچنگ می خورند.»

 ماهیگیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

صید این ماهی در حالی خبرساز می‌شود که در ماه فوریه نیز یک ماهی مشابه توسط ماهیگیری با نام «پائول لوره» در نزدیک ملبورن واقع در ایالت فلوریدا آمریکا خبرساز شده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------