ازدواج جنجالی؛ پسر جوان با عروس ۸۲ ساله!مرد جوان که در اقدامی بسیار عجیب و باورنکردنی تصمیم به ازدواج خانم سن بالایی گرفته بود، حسابی خبرساز شده است! 

اختلاف سنی بیش از حد باور میان برخی زوجین و ازدواج های عجیب این چنینی مسئله ی جدیدی نیست و اخبار مرتبط به این موضوع را بارها در بخش های قبلی خوانده اید اما تفاوت میان داستان هرکدام از این ازدواج ها باعث میشود تا ماجرا برایمان جالب و جذاب شود، درست مثل ازدواج و جدایی تلخ مرد ۲۴ ساله آرژانتینی از همسر ۸۲ ساله اش.

 

  ازدواج جنجالی,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

" رینالدو " در سن ۱۵ سالگی مادرش را از دست داد و مجبور شد در منزل یکی از دوستان صمیمی مادرش به زندگی خود ادامه دهد. سالها زندگی در کنار این پیرزن و محبت های مادرانه ی او به " رینالدو " باعث علاقه ی بیشتر و بیشتر آنها بهم شد تا اینکه مرد جوان در سن ۲۴ سالگی تصمیم گرفت با جایگزین مادرش ازدواج کند، تصمیمی که جنجال و مخالفت های بسیاری را به همراه داشت اما در نهایت برگزار شد.

 

داماد جوان در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در مراسم ازدواجش گفت :از زمانی که تصمیم گرفتم با " دلفا " رسما ازدواج کنم، انتقادات و حرفهای طعنه آمیز بسیاری شنیدم اما برایم مهم نبود که دیگران چه فکری در مورد من می کنند. همه میگفتند که دلیل این تصمیم من، دارایی و اموال " دلفا " است اما اینطور نبود.

 

" دلفا ولپز " نو عروس ۸۲ ساله پس از ازدواج با " رینالدو" ی جوان تصمیم گرفت تا به سفری فراموش نشدنی برود و برای همین مقصد " ریودی ژانیرو " برزیل را انتخاب کرد اما این سفر که قرار بود ماه عسل آنها باشد تبدیل به سفر آخر و جدایی آنها از هم شد.

 

پس از مرگ عروس ۸۲ ساله، داماد جوان با لباس مشکی به کشور و شهر خود بازگشت تا به تنهایی در خانه ی همسر سابقش زندگی کند.

 

برنا

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------