تیک تاک ویدیوهای «چالش جعبه شیر» را ممنوع کرد/ هشدارخطر آسیب های مغزی!تیک تاک شروع به ممنوعیت ویدئوهایی کرده که به تازگی «چالش جعبه شیر» را نشان می دهد، که در آن شخص به طور خطرناکی از پله های ساخته شده از جعبه های پلاستیکی شیر بالا و پایین می رود.
 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

به گزارش فارس به نقل از واشنگتن تایمز، تیک تاک شروع به ممنوعیت ویدئوهایی کرده که به تازگی «چالش جعبه شیر» را نشان می دهد، که در آن شخص به طور خطرناکی از پله های ساخته شده از جعبه های پلاستیکی شیر بالا و پایین می رود.

 

سخنگوی «تیک تاک»(TikTok) روز شنبه گفت: تیک تاک محتویات تبلیغ کننده یا تشویق کننده اقدامات خطرناک را ممنوع می کند و ما ویدیوها را حذف می کنیم و جستجوها را به دستورالعمل های انجمن خود هدایت می کنیم تا از چنین محتواهایی جلوگیری کنیم.

 

سخنگوی «تیک تاک»(TikTok) در بیانیه ای گفت: ما همه را تشویق می کنیم که در رفتار خود چه آنلاین و چه غیر فعال احتیاط کنند.

 

جستجوهای تیک تاک برای «چالش جعبه شیر» و شرایط مربوطه در حال حاضر هیچ نتیجه ای ندارد.

 

در یادداشتی که به جای نتایج جستجوی نمایش داده شده، آمده است: «این عبارت ممکن است با رفتار یا محتوایی که دستورالعمل های ما را نقض می کند مرتبط باشد. تبلیغ یک تجربه ایمن و مثبت، اولویت اصلی تیک تاک است.

 

ویدئوهایی که افرادی را نشان می دهد که سعی می کنند راه رفتن روی انبوهی از جعبه شیر چیده شده روی هم را امتحان کنند اخیراً در خدمات رسانه های اجتماعی از جمله تیک تاک و دیگر شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند، برخی از کلیپ ها میلیون ها بار مشاهده یا به اشتراک گذاشته شده اند.

 

در ویدئوها، شخصی که سعی در بالا رفتن یا پایین آمدن از جعبه های خالی و سبک شیشه های شیر را دارد معمولاً از ارتفاع چند متری سقوط می کند و منجر به فرود دردناک آنها بر روی سطوح سفت و سخت و آسیب رسان می شود.

 

شارلوت کورک، پرستار بخش مراقبت های ویژه در مینیاپولیس آمریکا، اخیراً به «USA TODAY»(یو اس اِی تودِی) گفت: من بیماران زیادی را در بیمارستان اورژانس می بینم که بیشتر از ناحیه سر و بخاطر انجام چالش «راه رفتن روی جعبه های شیر» مجروح شده اند.

 

دکتر «راجویندر دیو»، استاد جراحی ارتوپدی در دانشگاه جان هاپکینز، گفت: شما می توانید یک صفحه را باز کنید و همه آسیب ها روی میز است.

 

ویدئوهای کاربرانی که سعی در بدلکاری و راه رفتن خطرناک روی جعبه های خالی شیشه شیر دارند هنوز به راحتی در روز شنبه در سایر پلتفرم ها و رسانه های اجتماعی یافت می شود. هنوز مشخص نیست که آیا سایر خدمات آنلاین اصلی از این اقدام «تیک تاک» پیروی می کنند یا خیر؟

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

 چالش جعبه شیر,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون
 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------