آغاز واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان/ شناسایی افراد مقصر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیانحقوق معلمان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
وزیر آموزش و پرورش گفت: واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان از سوی بانک های عامل آغاز شد و افرادی که در پرداخت حقوق اسفند این قشر کوتاهی کرده اند نیز شناسایی شده اند.

به گزارش ایرنا، یوسف نوری شامگاه جمعه در گفت وگویی ضمن قدردانی از حمایت های رئیس جمهور برای صدور دستور ارفاق حداکثری افزایش اعتبار رتبه بندی، اظهار کرد: رتبه‌بندی باعث ترمیم نظام پرداخت عادلانه حقوق می‌شود و اعتبارات تخصیص یافته، امروز در استان‌ها توزیع شد.

 

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: تمام معلمان از مزایای رتبه یک بهره‌مند شده‌اند و هم‌اکنون معوقات مربوط به مابه‌التفاوت بین رتبه یک و رتبه استحقاقی افراد اط سوی بانک ها در حال پرداخت است که تا ساعات آینده تمام معلمان معوقات رتبه بندی را دریافت خواهند کرد.

 

نوری ادامه داد: تصوری ایجاد شد که رتبه بندی انجام نشده است در حالیکه اینگونه نیست و از صبوری و نجابت فرهنگیان نیز قدردانی می کنم.

 

وی اظهار کرد: تا ساعت آینده پرداخت برای همکاران انجام می‌شود و امیدوارم شاهد ارتقای فرآیندها در نظام تعلیم و تربیت باشیم.

 

به گفته وزیر آموزش و پرورش، افراد مقصر در مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه شناسایی شده‌اند و برخورد قانونی متناسب نیز انجام خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------