آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,ممنوعیت واردات گوشی‌ به ایران

ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به ایران

ظاهرا در سال جدید گوشی هوشمند بالای ۳۰۰ یورو وارد بازار کشور نشده است؛ انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی اتاق…


هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/ افزایش بار آلاینده‌های جویاخبار,اخبار اجتماعی,هوای اصفهان
مدیر امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای امروز اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۸۵ در وضعیت سالم ثبت شد.

بابک صادقیان در گفت و گو با مهر، اظهار داشت: هوای شهر اصفهان و شهرستاهای مختلف استان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز (دوشنبه) در وضعیت سالم ثبت شده است اما شاهد افزایش بار آلاینده‌های جوی نسبت به روز گذشته هستیم.

 

وی با بیان اینکه میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز ۸۵ بوده است، ابراز داشت: بدین ترتیب هوای اصفهان در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهر اصفهان مانند میدان احمدآباد با ۹۸ خیابان رودکی ۷۴، استانداری۸۵، بزرگراه خرازی ۷۱ و پروین ۸۵ در وضعیت سالم ثبت شده است.

 

کیفیت هوای شهرستان های استان اصفهان در وضعیت سبز یا زرد

رئیس امور آزمایشگاه‌های استان اصفهان با بیان اینکه در تمامی ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهرستان‌ها کیفی هوا در وضعیت سبز یا زرد ثبت شده است، بیان داشت: کیفیت هوای اصفهان در مبارکه با میانگین شاخص کیفی ۴۶ در وضعیت پاک است و در شاهین شهر با ۷۴،  نجف آباد ۶۶، سجزی ۸۲ و کاشان ۶۸  در وضعیت سالم گزارش شده است.

 

وی تاکید کرد: شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و بالاتر از ۳۰۰ نشانه هوای خطرناک است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------