آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حج عمره

حج عمره و زیارت همچنان تعطیل است/ مساجد در عربستان بازگشایی شدند

رسانه های خارجی از بازگشایی مساجد در عربستان سعودی و تداوم ممنوعیت حج عمره و زیارت در این کشور خبر دادند. به گزارش مهر به…


دختر جنجالی خیابان اندرزگو دستگیر شداخبار,اخبار اجتماعی,دختر جنجالی خیابان اندرزگو
دختر «بی‌ام‌و» سواری که به ماموران پلیس توهین کرده بود، دستگیر شد. این دختر جوان پس از توقیف خودوری گران قیمتش به ماموران پلیس فحاشی و توهین کرد.

به گزارش شهروند، این دختر در اقدامی عجیب شیشه‌های کانکس پلیس را شکست و آن‌ها را تهدید کرد که درصورت آزاد نکردن ماشینش آن جا را به آتش می‌کشد. تصاویری کوتاه از این رفتار غیرمعمول و توهین آمیز در فضای مجازی منتشر شد. با خبرساز شدن این فیلم کوتاه پلیس شناسایی عامل این حادثه را در دستور کار قرار داد. سخنگوی نیروی انتظامی ظهر جمعه از دستگیری این دختر جوان و تحویل او به مقامات قضایی خبر داد. سخنگوی ناجا این خبر را در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد.

 

چند روز قبل فیلم کوتاهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن دختر جوانی درحال رجزخوانی برای ماموران پلیس بود. این دختر با چوبی که در دست داشت شیشه‌های کانکس پلیس را شکست. در این فیلم ماشین مدل بالایی هم دیده می‌شد که ظاهرا از سوی پلیس توقیف شده بود. دختر هم مدام با حرکت از سمت ماشین به طرف کانکس پلیس و بلعکس ماموران را تهدید می‌کرد، در صورتی که ماشین را به او بازنگردانند کانکس پلیس را به آتش می‌کشد. البته محل دقیق این حادثه از سوی پلیس اعلام نشده، اما گفته می‌شود این حادثه در خیابان اندرزگو تهران رخ داده و «بی‌ام‌و» خبرساز هم متعلق به دوست این دختر بوده است.

 

حالا پلیس امروز جمعه اعلام کرد که این دختر جوان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است. سخنگوی ناجا این خبر را در تازه‌ترین پست اینستاگرامی‌اش اعلام کرد. براساس آنچه که در این پست آمده، «بی‌ام‌و» این دختر جوان به دلیل تخلفات زیاد و جریمه سنگین توقیف شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------