اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نقاط مختلف تهرانطرح ترافیک در تهران،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
رئیس پلیس پایتخت بر استفاده از همه ظرفیت‌های ترافیکی و عملیاتی پلیس پایتخت برای تسهیل در ترافیک خبر داد و گفت: طرح‌های ویژه ترافیکی از ساعت 15 تا 21 در نقاط مختلف تهران اجرا خواهد شد.

به گزارش فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در جلسه اضطراری تسهیل تردد و مدیریت ترافیک با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت ترافیکی و عملیاتی پلیس پایتخت برای تسهیل ترافیک تهران، بیان داشت: استفاده و بهره گیری از ظرفیت سایر سازمان ها به خصوص شهرداری تهران برای کاهش ترافیک تهران در دستور کار بوده و در حال حاضر 400 نفر برای کمک به مدیریت ترافیک پایتخت به مجموعه راهور تزریق شده است.

 

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در این زمینه از ظرفیت مرکز هوشمند کنترل ترافیک راهور و همچنین مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پایتخت بیش از پیش استفاده خواهد شد، عنوان داشت: از فردا طرح های ویژه ای در حوزه روان سازی و مدیریت ترافیک با استفاده از ظرفیت سایر پلیس های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری و یگان امداد پلیس پایتخت  از ساعت 15 تا 21  در همه نقاط شهر تهران به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

وی با تاکید بر اینکه موضوع مدیریت ترافیک و مقابله با سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد، تصریح کرد: در کنار اقدامات صورت گرفته در حوزه روان سازی ترافیک، علل و عوامل افزایش ترافیک پایتخت و راههای برون رفت از آن در دستور کار دفتر تحقیقات کاربردی پلیس پایتخت قرار گرفته است.

 

سردار رحیمی خاطر نشان کرد: موضوع ترافیک نیازمند همراهی و هم افزایی سایر سازمان ها بوده که در این زمینه وظایف سازمانهای مختلف مشخص و به آنها اعلام شده است که انتظار داریم همه مسئولان و متولیان امر، پای کار بیایند تا شاهد کاهش و حذف دغدغه مردم در این حوزه باشیم.

 

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد: پلیس با همه توان تلاش می‌کند وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام  دهد ولی شکی نیست که مساله ترافیک نیازمند همراهی و هم افزایی جمعی خواهد بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------