چگونه بهترین قالیشویی در تهران را انتخاب کنیم؟انتخاب بهترین قالیشویی در تهران,انتخاب بهترین قالیشویی

انتخاب بهترین قالیشویی در تهران

 

 

امروزه در هر خیابانی حداقل یک قالیشویی وجود دارد و قطعاً شناخت یک قالیشویی خوب همانند گذشته راحت نیست. شناخت ویژگی های یک قالیشویی خوب در کنار مطمئن بودن از سرویس دهی مناسب و طریقه برخورد معقول یک قالیشویی می تواند به شما کمک کند تا یک قالیشویی خوب را به راحتی شناسایی کنید. درواقع همه قالیشویی هایی خوب از قوانین مشخصی پیروی می کنند. آن ها تجهیزات مناسبی دارند. از افراد با تجربه کمک می گیرند و با برنامه ریزی درست و همچنین برخورد مناسب با مشتریان خدمات شایسته ای به مشتریان ارائه می دهند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چطور می توان این ویژگی ها را شناسایی کرد؟ برای پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران در نظر گرفتن چه عواملی به شما کمک می کند؟ آیا بهترین قالیشویی فرش ماشینی، فرش های دستباف شما را نیز با همین کیفیت تمیز می کند؟ در این مقاله قصد داریم شما را با همه ویژگی های یک قالیشویی خوب آشنا کنیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

کدام قالیشویی بهتر است؟

تصور کنید قصد دارید فرش های خانه تان را برای تحویل سال تمیز کنید. حدوداً دو ماه به تحویل سال مانده و شما می خواهید قبل از شروع سال جدید فرش های تمیز را داخل خانه قرار دهید. بدون فکر به سراغ قالیشویی کنار خانه تان می روید و فرش ها را به آن می سپارید یا اول در مورد بهترین قالیشویی تهران و منطقه خودتان پرس و جو می کنید و بعد این کار را انجام می دهید؟ لحظه ای را تصور کنید که فرش هایتان را به قالیشویی داده اید و 1 روز به تحویل سال نو هنوز خبری از آن نشده است. با دفتر قالیشویی تماس می گیرید. اما کسی پاسخگو نیست. چه حالی به شما دست می دهد؟ مسلماً عصبانی می شوید و شاید تا آخر عمرتان از هیچ قالیشویی دیگری استفاده نکنید. باید بدانید که یک قالیشویی خوب قبل از هر چیزی باید امانت دار خوبی باشد. نداشتن برنامه ریزی درست در کنار عدم استفاده از تجهیزات مناسب و پاسخگویی مشتری پسند، از ویژگی هایی هستند که برای شناخت بهترین قالیشویی تهران اهمیت زیادی دارد. اما در ادامه به چند مورد از مهم ترین عوامل مؤثر بر شناخت بهترین قالیشویی تهران اشاره شده است. 

 

استفاده از ماشین ها و تجهیزات مناسب

باید بدانید که کیفیت شستشوی یک قالیشویی به امکانات آن بستگی دارد. بهترین قالیشویی فرش ماشینی لزوما نمی تواند در لیست بهترین قالیشویی برای فرش دستباف باشد. برای شستن هر نوع فرش و قالی باید از تجهیزات مناسبی استفاده شود. از همین رو تجهیز بودن یک قالیشویی می تواند معیار مهمی در انتخاب بهترین قالیشویی تهران باشد. اگر نگاهی به معرفی بهترین قالیشویی تهران بیندازید و از نحوه شستشوی فرش و قالی دراین قالیشویی ها باخبر شوید، متوجه خواهید شد که یک قالیشویی معتبر و موفق از تجهیزات مدرن و به روزی نیز استفاده می کند.

 

نکاتی برای انتخاب بهترین قالیشویی تهران,کدام قالیشویی بهتر است

بهترین تجهیزات قالشویی تهران

 

استفاده از کارشناسان خبره

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در مورد بهترین قالیشویی تهران بدانید این است که برای شستشوی انواع فرش در کنار تجهیزات مناسب، باید افرادی کارشناس و باتجربه حضور داشته باشند. کارشناس با شناسایی جنس فرش، انتخاب مواد شوینده مناسب و استفاده درست از تجهیزات فرش شما را به بهترین نحو می شوید. از طرف دیگر کارشناس در صورت نیاز فرش را قبل از شستشو تعمیر می کند و آسیب های آن را برطرف می کند و بعد آن را برای شستشو می فرستد.

 

استفاده از شوینده های مناسب

مورد بعدی که باید در مورد انتخاب بهترین قالیشویی تهران مد نظر قرار دهید، نوع شوینده ای است که یک قالیشویی استفاده می کند. شاید استفاده از شوینده های معتبر و باکیفیت کمی هزینه بر باشد، اما باید بدانید که شوینده نقش مهمی بر تمیز شدن فرش و قالی دارد. استفاده از یک شوینده نامناسب می تواند به بافت و رنگ فرش آسیب وارد کند و خسارات جبران ناپذیری وارد کند.

 

بهترین تجهیزات قالشویی بانو,اعلاشویی فرش در قالیشویی بانو,قالیشویی بانو بهترین قالیشویی در تهران

بهترین شوینده برای تمیز کردن فرش

 

اعلاشویی فرش

مزیت اعلاشویی فرش نسبت به شستشویی عادی تعداد شستشو و مواد استفاده شده است و در اعلاشویی بیشتر شامپو فرش استفاده می شود و برای لکه برداری و براق کردن فرش از محلول های مانند سرکه، جوش شیرین و… بهره می برند و بیشتر شتشویی اعلا برای فرشهای دستباف و نفیس استفاده می شود چون تار و پود حساسی دارند ولی قیمت اعلاشویی قالیشویی بیشتر است.

 

دریافت هزینه طبق تعرفه مشخص شده

کلیه هزینه های یک قالیشویی در ابتدای هر سال توسط اتحادیه قالیشویی مشخص می شود. همه قالیشویی های معتبر مستلزم به پیروی از این قیمت ها هستند. به طوری که اگر یک قالیشویی مبلغی بالاتر از هزینه مشخص شده در اتحادیه از مشتری دریافت کند، مشتری می تواند از آن قالیشویی به اصناف شکایت کند. در نظر داشته باشید که هزینه حمل و انتقال، رفو، ترمیم و لکه بری به صورت مجزا حساب می شود. هر چقدر نوع شستشوی فرش نیز تخصصی تر و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تر باشد، هزینه متفاوت خواهد بود.

 

ارائه خدمات مناسب در قالیشویی

پاسخگویی مناسب و به موقع و برخورد درست با مشتری یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین قالیشویی تهران است. می توانید برای اطمینان از این موضوع قبل از اینکه فرش های اصلی خود را به قالیشویی بسپارید، ابتدا یک فرش کوچک یا قالیچه را برای شستشو به قالیشویی ببرید. مطمئن شوید که پاسخگویی قالیشویی مناسب است و به موقع قالی شما را تحویل می دهد. سپس می توانید اطمینان حاصل کنید که این قالیشویی می تواند بهترین قالیشویی تهران باشد. به طور معمول یک قالیشویی معتبر باید فرش و قالی شما را از 48 ساعت تا 2 هفته تحویل دهد و این موضوع می تواند بنا به برنامه ای که از ابتدا مشخص می کند، متغیر باشد.

 

کدام قالیشویی تو تهران خوبه؟

قالیشویی های زیادی هستند که در تهران فرش و قالی های مشتریان را باکیفیت و دقت بالایی تمیز می کنند. اما به یاد داشته باشید که یک قالیشویی خوب باید کلیه ویژگی های ذکر شده در این مقاله را به همراه نکاتی که در ادامه به آن اشاره شده است در بر بگیرد.

 

یک قالیشویی خوب باید به شما فاکتور رسمی ارائه دهد.

هزینه حمل و نقل قالی و کلیه هزینه های شستشو باید از ابتدا مشخص شود تا بعد از تحویل فرش هزینه ها افزایش پیدا نکند.

در زمان تحویل فرش ها باید به صورت کاور شده و لول شده باشند.

یک قالیشویی معتبر باید از روش های شستشوی متفاوتی برای تمیز کردن انواع فرش دستی و ماشینی استفاده کند.

 

برای پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران باید به سراغ کارخانه قالیشویی بروید نه دفاتر قالیشویی. کارخانه های قالیشویی دفاتر مختلفی در سطح شهر دارند و خودشان فرش شما را تمیز می کنند. اما دفاتر قالیشویی باید قالی های شما را به یک کارخانه قالیشویی دیگر تحویل دهند و از همین رو احتمالاً این قالیشویی ها بی برنامه تر هستند و  کیفیت پایین تری دارند.

 

قالیشویی بانو 

قالیشویی ghalishooiebanoo.com یکی از معتبرترین کارخانه شستشو فرش و قالی است که در تهران وجود دارد و بر اساس استاندارد روز دنیا فعالیت خود را جلو می برد و شما می توایند برای از اطلاعات زیر با مشاوران این شرکت تماس بگیرید.

 

شماره تماس:1443

ایمیل:[email protected]

وب سایت : https://ghalishooiebanoo.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------