مشاور ابتکار: خبرنگار و خبرگزاری فارس بی‌وجدان و خدانشناس‌انداخبار,اخبار اجتماعی,اخبار مشاورابتکار

نوع انتشار مصاحبه من توسط خبرگزاری فارس به دور از اخلاق دینی و حرفه‌ایست و در هیچ کجای دنیا خبرو مصاحبه را این گونه منتشر نمی کنند.

اسماعیل کهرم مشاور معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص مصاحبه منتشر شده از وی توسط خبرگزاری فارس مبنی براینکه وزیر بهداشت خود را خود را نخود هر آشی نکند گفت: بنده در زمان مصاحبه همچین حرفی نزده ام و پس از خداحافظی گفتم آقای هاشمی خود را نخود هر آشی می کند، بعد این خبرنگار بی انصاف که نمونه اش در هیچ جای دنیا وجود ندارد، همین گفته من را تیتر اصلی خبرش قرار داد که نتیجه اش می شود اینکه من دیگر با این رسانه صحبت نکنم.

 

 وی در گفت و گو با خبرگزاری برنا، گفت: خبرگزاری فارس در سه مرحله مصاحبه من را تحریف کرده؛ بنده گفته ام که آقای هاشمی در زمینه ریزگرد تخصصی ندارد و سفر ایشان جهت رسیدگی به مشکلات به وجود آمده توسط گرد وغبار است که همین خبرگزاری منتشر کرده که سفر وزیر بهداشت به خوزستان اشتباه است. و یا بنده به آن ها گفتم برای جلوگیری از آسیب دیدن توسط ریزگردها بهتر است مردم از ماسک هایی استفاده کنند که نخود از آن رد نشود و در مقابل ذرات بزرگتر از 5/2 میکرون مقاوت کند اما خبرگزاری فارس منتشر کرده که من گفتم "ماسک های فعلی نخود را از خود عبور می دهند" که این نوع انتشار خبر تنها بی‌وجدانی و خدانشناسی یک خبرگزاری و خبرنگار را نشان می‌دهد.

 

کهرم با اشاره به اینکه وزیر بهداشت به عنوان نماینده دولت و خانم ابتکار به خوزستان سفر کرده اظهار داشت: مسئله ای که در حال حاضر مطرح است این است که مردم نیاز به رسیدگی سریع و عاجل دارند که آن هم بحث بهداشت و درمان است و که خود خانم ابتکار به آقای هاشمی پیشنهاد دادتا به خوزستان سفر کند و سازمان محیط زیست به مسائل زیر ساختی مثل مالچ پاشی در هورالعظیم که در دولت قبل باید صورت می گرفت، درخت کاری جنگلهای بلوط که در دولت قبل از بین رفتند و حل مشکل فیلتر کارخانه‌ها که به دلیل تحریم به دست مردم نمی رسد رسیدگی کنند.

 

این استاد دانشگاه تهران ادامه داد: بنده در کل سفر وزیربهداشت را به خوزستان و اقدامات و توصیه های ایشان به کلینیک ها و بیمارستان ها را مفید و لازم دیدم و همانطور که من پیشنهاد دادم آن ها ماسک های مخصوص را بین مردم توزیع کردند و این کار کاملا شایسته و قابل تقدیر است.

 

اسماعیل کهرم در پایان تاکید کرد: این اقدام آقای هاشمی بجا و کاملا لازم بود زیرا در ابتدای حادثه مردم نیاز به درمان دارند که این کار به نحو احسنت صورت پذیرفت و هم اکنون نوبت آن است که خود خانم ابتکار به عنوان رییس سازمان محیط زیست به این استان سفر کند تا مشکلات زیست محیطی منطقه را بررسی کنند.

 

اخبار اجتماعی - خرداد

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------