تداوم بارش‌ها در کشور | باران در این ۲ استان‌ شدید است | ۳ روز گرد و خاکی در بخش‌هایی از کشورهواشناسی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
سازمان هواشناسی از بارش شدید باران، رعد و برق، وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و مواج بودن دریا در نقاط مختلف کشور خبر داد. 

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (شنبه) بارش در مناطقی از شمال غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات البرز، شمال شرق، مناطقی از شرق و جنوب شرق به صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد. بارش در استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی شدت خواهد داشت.

 

یکشنبه در شمال غرب، نیمه غربی سواحل دریای خزر و مناطقی از شمال شرق و شرق کشور رگبار باران و گاهی وزش باد رخ می‌دهد.

 

دوشنبه در شمال غرب، نیمه غربی سواحل دریای خزر و سه‌شنبه با تقویت بارش در مناطق ذکر شده در غرب، دامنه‌های البرز مرکزی و دامنه‌های زاگرس شمالی نیز بارش پیش‌بینی می‌شود.

 

چهارشنبه در شمال غرب، ارتفاعات زاگرس شمالی، مناطقی از مرکز و ارتفاعات و دامنه‌های البرز، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

 

طی ۳ روز آینده در مناطقی از غرب، شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، مرکز و نوار شرقی کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در مناطق مستعد پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

 

طی ۳ روز آینده خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان و دریای خزر مواج است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------