آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, پلاسکو

خانواده شهدای پلاسکو: ای کاش پلاسکو هم جعبه سیاه داشت

خانواده شهدای پلاسکو: ای کاش پلاسکو هم جعبه سیاه داشت«ما خانواده شهدای پلاسکو می‌گوییم ای کاش پلاسکو هم جعبه سیاه داشت.»…


افزایش خروجی آب از سد زاینده‌رود اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,زاینده رود
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از افزایش خروجی از سد زاینده‌رود خبر داد و گفت: زاینده‌رود در تعطیلات نوروز در سطح شهر اصفهان جاری می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، مسعود میرمحمدصادقی با اعلام این خبر، اظهار کرد: خروجی از سد زاینده‌رود به گونه‌ای افزایش می‌یابد که در تعطیلات نوروز آب در  رودخانه زاینده‌رود در سطح شهر اصفهان جاری باشد.

 

وی با تأکید بر اینکه افزایش خروجی خللی در سهم آب شرب، کشاورزی و صنعت وارد نمی‌کند، خاطرنشان کرد: آب حداکثر تا اواسط خردادماه جریان دارد. 

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان تصریح کرد: آب برای کشاورزان شرق و غرب طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در موعد مقرر توزیع و تأمین خواهد شد.

 

وی با اشاره به ذخیره 170 میلیون مترمکعب آب در مخزن سد زاینده‌رود، افزود: میزان بارندگی در ایستگاه شاخص زاینده‌رود در 24 گذشته 18 میلیمتر ثبت شده است. 

 

میرمحمدصادقی آمار تجمعی بارش‌ها را در این ایستگاه یک هزار و 400 میلیمتر اعلام کرد و گفت: شرکت آب منطقه‌ای اصفهان تا آخر سال آبی امسال که تابستان 98 خواهد بود به تعهدات آبی خود در تأمین آب کشت کشاورزی شرق و غرب و همچنین آب شرب مطمئن عمل خواهد کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------