الویری: بودجه شورای عالی استان‌ها شفاف تر شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, الویری
رئیس شورای عالی استانها گفت: شفافیت در بودجه دوره پنجم این شورا نسبت به دوره قبل افزایش دارد. 

به گزارش ایرنا، مرتضی الویری روز پنجشنبه در هجدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها افزود: زمان بندی در تصویب بودجه و دقت در ردیف‌های آن در سال 98 از ویژگی‌های شورای پنجم است و شورای پنجم نسبت به دوره‌های گذشته دارای ویژگی و خصوصیاتی متفاوتی است.

 

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: یکی از ویژگی‌های شورای پنجم (استانها) که باعث ارتقا کیفیت و عملکرد این شورا شد بحث زمان بندی است.

 

الویری افزود: در بحث زمان بندی شاهد بودیم که سال گذشته شورای عالی استان‌ها بودجه را آخر خرداد به تصویب رساند و امروز (12 اردیبهشت) شورای عالی استان‌ها موضوع بودجه را به سرانجام رساند که می‌توان گفت در این مورد یک‌ماه و نیم زودتر نسبت به سال گذشته این موضوع به سرانجام رسید.

وی دومین موردی را که موجب ارتقا کیفیت و عملکرد شورای پنجم(استانها) شد کنکاش جدی در بحث بودجه دانست و گفت: در هیچ مقطعی کنکاش جدی که در شورای پنجم در بحث تصویب بودجه انجام گرفت را شاهد نبودیم.

 

رئیس شورای عالی استان‌ها در این خصوص تصریح کرد: گزارش‌های خوبی در رابطه با ردیف‌های بودجه تهیه شده است. در این گزارش‌ها تمام زوایای پنهان بودجه کاوش شده است و تصویری شفاف‌تر از سال 97 در خصوص بودجه در اختیار اعضای شورا و مردم شریف ایران و اصحاب رسانه قرار گرفته است که می‌توانند در صورت نیاز به بررسی آن بپردازند.

 

الویری افزود: در بحث تصویب ردیف‌های بودجه جلسه مفصل کمیسیون تلفیق که از 20 نفر اعضای شورای عالی استان‌ها و دیگر افراد تشکیل شده بود اقدامات خوبی صورت گرفت و امروز ماحصل آن در جداول تنظیم شده در اختیار همکاران و کارشناسان قرار گرفته است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------