جاده کندوان و هراز جمعه و دوشنبه یک طرفه می شود اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جاده کندوان
پلیس راه نیروی انتظامی روز چهارشنبه با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر روزهای جمعه هفته جاری و دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش ایرنا ، روز دوشنبه همزمان با 21 رمضان سالروز شهادت مولی متقیان امام علی (ع) تعطیل رسمی است.

 

پلیس راه کشور اعلام کرد که اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد روز سه شنبه هفتم خرداد ادامه خواهد داشت.

 

در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس و هراز ممنوع است.

 

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه سوم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

 

- همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز دوشنبه ششم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

 

- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

 

- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است .

 

- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز (چهارشنبه ) و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه ، جمعه و دوشنبه ( 2 ، 3 و ششم خرداد) از محور هراز ممنوع است.

 

- تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه سوم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه چهارم خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه چهارم خرداد از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

- همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 17 روز دوشنبه ششم خرداد الی ساعت 2 بامداد روز سه شنبه تاریخ هفتم خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز دوشنبه ششم تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه هفتم خرداد از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

 

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای صبح امروز جاده کندوان مه آلود است. دمای هوای این منطقه نیز 8 درجه سانتیگراد است.

 

همچنین هوای روز پنجشنبه این محور کوهستانی نیز نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما و هوا هم بین 7 تا 14 درجه سانتیگراد در نوسان است.

 

هوای روز جمعه محور کندوان نیمه ابری تا ابری با احتمال رگبارو رعد وبرق پیش بینی شده است و دمای هوا در این محور کوهستانی بین 5 تا 15 درجه سانتیگراد است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------