آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,باران شدید خوزستان

باران شدید خوزستان را قفل کرد/ آبگرفتگی شدید معابر در استان

سامانه بارشی که از روز پنجشنبه هفته گذشته وارد خوزستان شده بود شامگاه شنبه با افزایش بارش ها موجب آبگرفتگی معابر و منازل…


پرونده اسیدپاشی اصفهان همچنان در جریان است اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,اسیدپاشی
رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: پرونده اسیدپاشی اصفهان بایگانی نشده و همچنان در جریان است.

به گزارش ایرنا اسیدپاشی‌ در اصفهان در مهرماه سال ۱۳۹۳ خورشیدی به وقوع پیوست و در جریان این اسیدپاشی‌ها، حداقل چهار نفر از زنان مورد حمله قرار گرفتند. خبرهای اسیدپاشی در اصفهان، امنیت مردم شهر را مختل کرد، زنان و دختران شهر کمتر در معابر عمومی حضور می یافتند.

 

سردار محسن حسن خانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: همچنان در حال پیگیری این پرونده هستیم که در صورت حصول نتیجه حتما به سمع و نظر مردم می رسد.

 

رئیس پلیس آگاهی گفت: پلیس آگاهی پرونده های جنایی را کنار نمی گذارد و این پرونده ها همچنان جریان دارند.

 

سردار حسن خانی گفت: پرونده های جنایی دائما در جریان هستند و پرونده های معوقه قتل، اسیدپاشی و سرقت مسلحانه نیز از جمله پرونده هایی نیستند که بایگانی شوند.

 

وی ادامه داد: در راستای رسیدگی به این نوع پرونده ها در برخی موارد، مشکلاتی وجود دارد یا برخی از موضوعات زود رسانه ای می شوند یا مسائل دیگر در کنار این اتفاقات، سبب می شود تا دیرتر به کشف برسیم.

 

سردار حسن خانی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود در رابطه با پرونده اسیدپاشی دو نفر دستگیر شده اند، گفت: پلیس دو نفر را شناسایی کرده و مظنون هایی را احضار کرده است اما اخیرا فرد جدیدی در این رابطه دستگیر نشده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------