آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هشدار قرمز هواشناسی نسبت به رگبار باران در بیشتر استان‌ها/ کشاورزان مراقب باشند

سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز رنگ از رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت از فردا (۱۸ فروردین) در بیشتر…


آغاز بارش برف و باران از اواخر امروز/افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به آغاز بارش‌ها از اواخر امروز اعلام کرد: روز یکشنبه آینده غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش می‌یابد. 

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در شرق سواحل دریای خزر و شمالشرق بارش پراکنده روی می‌دهد، در سایر مناطق کشور آسمان خواهد بود و به تدریج از اواخر وقت سامانه بارشی از غرب کشور وارد شده و بارش پراکنده باران و برف در نوار غربی پیش بینی شده است.

 

سامانه بارسی فردا در کشور فعال بوده و باعث بارش برف و باران در شمالغرب، غرب،‌دامنه‌های زاگرس در جنوب غربی و دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز، تهران و بارش باران همراه با رعد و برق در جنوب غرب و جنوب کشور می‌شود. بعدازظهر فردا در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

 

روز شنبه آینده در جنوب سیستان و بلوچستان و شمال بوشهر و یکشنبه در شمالغرب بارش پراکنده و در سایر مناطق کشور جوی آرام و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها پیش بینی شده است.

 

 بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از جنوب کشور بارش باران گاهی رعد و برق در جنوب ،‌جنوب غرب و غرب می‌شود.

 

سازمان هواشناسی در جنوب خوزستان، شمال بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و جزایر شمال خلیج‌فارس رگبار و رعد و برق شدت خواهد داشت و در اواخر وقت به همراه شمالی شدن جریان‌ها در غرب دریای خزر اربانکی و بارش در گیلان، غرب مازندران و اردبیل آغاز می شود.

 

روز سه شنبه این سامانه به جز نوار شرقی در سایر مناطق کشور فعال بوده  و در استان‌های جنوبی بارش باران، گاهی رعد و برق و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. در نیمه شمالی فارس، جنوب اصفهان، غرب یزد، شمالغرب کرمان، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی کهگیلویه و بویراحمد،‌ ارتفاعات شرقی خوزستان بارش برف و باران و در نیمه جنوبی کهگیلویه و بویراحمد،‌ شمال بوشهر، جنوب خوزستان،‌ جزایر شمالی خلیج‌فارس بارش باران همراه رعد و برق شدت بیشتری دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------