تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفندماه تغییر کرد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,وظیفه عمومی
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه سال جاری با انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تاریخ اعزام این دسته از مشمولان از یکم به چهارم اسفند ماه تغییر کرده است. 

پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ «علی اشرف نجفی» اظهار داشت: این تغییر تاریخ به دلیل همزمانی با برگزاری انتخابات مجلس و به منظور حضور پرشور جوانان در این رویداد مهم صورت گرفته است.

 

وی افزود: بر این اساس مشمولان فارغ التحصیل مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری هستند لازم است روز یکشنبه چهارم اسفند ماه در محل و ساعتی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح تعیین شده، حضور یابند.

 

سرهنگ نجفی خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از عرصه های نمایش همبستگی است که هرقدر حضور مردم پرشور تر باشد می تواند اقتدار نظام و انقلاب اسلامی را افزایش دهد.

 

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه، همچنین کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

 

وی افزود: کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ بهمن را دریافت کرده اند لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

 

سرهنگ نجفی تاکید کرد: حضور نیافتن به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

 

معاون وظیفه عمومی انتظامی کرمانشاه در پایان گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره۰۹۶۴۸۰و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانیsarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

  ایرنا  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------