خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی برخی معابر تهران به دلیل قطع برق دکل فشار قوی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,خاموشی چراغ‌های راهنمایی
خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی برخی معابر تهران به دلیل قطع برق دکل فشار قویمدیر روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران درباره چرایی خاموشی و غیرفعال شدن تابلوهای شهری و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی برخی معابر پایتخت توضیح داد. 

سید احمد واحدی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد چرایی خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در برخی معابر شهر گفت: اختلال در فعالیت دکل برق فشار قوی سبب بروز مشکلات در تامین برق تابلوهای شهری شده است.

 

وی با بیان اینکه این اختلال و قطع برق در مناطق 1، 4، 6، 7 و 8 تاثیرگذار بوده است و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی برخی از تقاطع‌ها غیرفعال شده است، گفت: با عوامل پلیس راهور در این زمینه هماهنگی انجام شده تا در راستای برقراری نظم در تردد نسبت به استقرار نیروهای پلیس اقدام کنند.

 

واحدی در مورد زمان رفع این اختلال نیز گفت: تکنسین‌های اداره برق در حال حل مشکلات هستند و بلافاصله زمانی که این مشکل حل شود چراغ‌ها و تابلوهای راهنمایی و رانندگی به مدار فعالیت بازخواهند گشت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------