تشدید محدودیت های تردد به جزایر قشم، هرمز و کیش اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,بیماری کرونا
رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان از تشدید محدودیت های تردد خودروهای سواری به جزایر قشم و کیش خبر داد. 

به گزارش مهر، سعید ناجی صبح سه شنبه در هفتمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان از تشدید محدودیت‌های تردد خودروهای سواری به جزایر قشم و کیش خبر داد، و گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در استان به ویژه جزایر قشم و کیش، از ورود خودروهای شخصی به این جزایر از مبادی بندر پهل و چارک جلوگیری خواهد شد.

 

ناجی افزود: همچنین کنترل و محدودیت ترددی به استان تشدید خواهد شد و از همه هموطنان درخواست می‌کنیم که از سفرهای غیر ضروری به هرمزگان خودداری کنند.

 

وی اضافه کرد: از هم استانی‌های عزیز نیز می‌خواهیم با توجه به هشدارهای جدی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان سعی کنند به منظور حفظ سلامتی خود و عزیزانشان از تردد غیر ضروری در سطح شهرها پرهیز کنند.

 

ناجی با اشاره به راه اندازی واحدهای تولید ماسک و لباس‌های بهداشتی مراکز درمانی افزود: تولید ماسک و لباس‌های بهداشتی مراکز درمانی با پیگیری و تلاش‌های حوزه اقتصادی و بهداشتی استان مدیریت شده که بتوان با راه اندازی واحدهای تولیدی در استان در روزهای آینده، بخشی از مشکلات در این حوزه را رفع کنند.

 

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به تشکیل ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا گفتن: در شهرستان‌های استان نیز ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا فعال شده و فرمانداران موارد حوزه خود را از این ستاد پیگیری می‌کنند و به ستاد استانی گزارش می‌دهند.

 

وی با اشاره به کاهش ساعات کاری ادارات استان، افزود: ادارات استان به منظور کاهش ارتباطات افراد و پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس با برنامه ریزی و هماهنگی ساعت کار خود را محدود کرده‌اند و حضور کارکنان با هماهنگی در بخش‌های که نیاز حضور فیزیکی کمتری دارند کاهش خواهد یافت.

 

ناجی خاطر نشان کرد: دستگاه‌ها و اداراتی که خدمات رسانی مردم را عهده دارند، مانند گذشته موظف به انجام فعالیت‌های خود هستند.

 

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به حضور نروهای نظامی و انتظامی در کنار ستاد به منظور مدیریت بیماری کرونا، بیان کرد: نیروهای نظامی و انتظامی استان اعلام آمادگی خود را به منظور استفاده از ظرفیت آنها در شرایط ضروری اعلام کرده‌اند.

 

وی اظهار امیدواری کرد؛ با تمهیدات پیش بینی شده در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و جدی گرفتن هشدارهای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان توسط مردم و شهروندان بتوانیم با این بیماری مقابله کنیم و این شرایط را با کمترین هزینه پشت سر بگذاریم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی