آخرین اخبار جامعه


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, زالی

آخرین وضعیت کرونا در تهران از زبان زالی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا ویروس در کلانشهرتهران در آستانه تغییر الگوی کاری ادارات به کارمندان توصیه کرد که فاصله گذاری…


هواشناسی ایران ۹۹/۲/۸| ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش‌های سراسری در راه است اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور و بارش باران،‌ تگرگ و برف در اکثر مناطق کشور تا روز جمعه خبر داد.

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز فعالیت سامانه بارشی در شمال شرق، سواحل دریای خزر و دامنه‌های البرز شرقی به‌صورت رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات سردسیر البرز مرکزی به‌صورت برف بوده و در برخی مناطق شمال غرب،نواحی مرکزی و شرق کشور نیز بارش پراکنده گاهی رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

 

فردا در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.

 

چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و روز پنجشنبه با تقویت سامانه بارشی در اکثر مناطق کشور به‌جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

 

شدت بارش‌های روز پنجشنبه مربوط به استان‌های واقع در غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی است. سامانه بارشی تا ظهر جمعه در شمال شرق کشور فعال بوده و سپس از کشور خارج می‌شود.

 

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بعدازظهر جمعه مجدداً در استان‌های واقع در جنوب و جنوب غرب کشور روی خواهد داد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------