X

فهرست گروه‌های شغلی که از دوشنبه در ۴۳ شهرستان تعطیل می‌شوند | اسامی بحرانی‌ترین شهرهای ایران در کرونا اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها
محدودیت‌های شدید کرونایی از روز دوشنبه ۵ مهر در ۴۳ شهرستان کشور اِعمال و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند شد. 

به گزارش فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت مصوبات امروز جلسه ستاد ملی کرونا را تشریح کرد و گفت: ستاد ملی کرونا مصوب کرده که در ۴۳ شهرستان کشور که بنا بر اعلام وزارت بهداشت به دلیل عدم مراعات پروتکل‌های بهداشتی و میزان شیوع در وضعیت قرمز قرار دارند، از روز دوشنبه هفته جاری محدودیت‌های شدید اعمال خواهد شد. لیست این شهرستان‌ها به استانداران اعلام می‌شود. 

 

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها

اسامی ۴۳ شهرستانی که قرار است محدودیت‌های کرونایی با شدت بیشتری در آنها اجرا شود

ربیعی گفت: به منظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا به زودی «مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا» تعیین و اعلام می‌شود.

 

وی افزود: همچنین از روز دوشنبه پنجم آبان‌ تا پایان آبان‌ در تمامی ادارات شهرستان تهران یک‌دوم (۵۰ درصد) کارمندان به طور نوبتی سر کار خود حاضر خواهند شد و روسای دستگاه‌ها ‌باید طوری برنامه‌ریزی کنند که با اعمال این مصوبه، در تمشیت امور مراجعان و وظایف محوله اخلالی ایجاد نشود.

 

سخنگوی دولت ادامه داد: همچنین در محدودیت‌های جدید گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند شد. بدیهی است مشاغل مرتبط با زندگی روزمره و نیازهای ضروری مردم از جمله اورژانس‌ها، مراکز خدماتی و اداری، مراکز امنیتی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها و... به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

 

 لیست گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴  

  اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها
 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها
 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محدودیت‌ها
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی