X

آخرین اخبار جامعه


معصومه ابتکار،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی

واکنش معصومه ابتکار به مرگ کودک ١٧ماهه بر اثر تجاوز پدرش: چرا مجلس لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت را تصویب نمی‌کند؟

معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به مرگ دلخراش دختر ۱۷ماهه بر اثر تجاوز پدرش، نوشت: از ⁧ قوه…

احتمال بارش برف و کولاک در ارتفاعات استان تهران هواشناسی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال بارش برف و کولاک برای روز جمعه در ارتفاعات استان خبر داد و گفت: احتمال وقوع تندباد شدید در نیمه جنوبی استان تهران نیز وجود دارد. 

مجتبی جلالی در گفتگو با مهر، در خصوص وضعیت جوی و آب و هوایی استان تهران اظهار داشت: پایان هفته با نفوذ سامانه بارشی آسمانی ابری همراه با بارش باران و وزش باد نسبتاً شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان تهران پیش بینی شده است.

 

جلالی از احتمال برف و کولاک در ارتفاعات استان تهران خبر داد و گفت: این وضعیت با کاهش دما در نوار شمالی همراه خواهد بود.

 

وی در ادامه در خصوص نحوه فعالیت و تحلیل سیستم بارش زایِ جمعه ۱۵ اسفندماه نیز بیان داشت: برای روز جمعه موج بارش زایی که هم اکنون بر روی دریای مدیترانه مستقر شده به استان تهران نفوذ می‌کند و به واسطه قطع ارتباط ورتکس قطبی عرض‌های بالاتر با کم ارتفاع مذکور، جمعه کاهش دمای قابل توجهی نداریم و کاهش دمایی بین ۳ تا ۶ درجه قطعی است و موقعیت جبهه‌های هوا به گونه‌ای است که بارش‌ها عمدتاً رگباری و کوتاه مدت ظاهر می‌شوند و انتظار بارش مداوم نداریم.

 

مدیر کل هواشناسی استان تهران عنوان داشت: برای فردا جمعه ۱۵ اسفندماه ریزش تگرگ در مناطق مستعد و رخداد رعد و برق در برخی مناطق استان دور از ذهن نیست و سیستم بر روی ارتفاعات شمالی استان عملکرد بهتری خواهد داشت و کمترین سهم بارشی مربوط به جنوب و جنوب شرق استان خواهد بود همچنین احتمال وقوع تندباد شدید و بسیار شدید در نیمه جنوبی استان نیز وجود دارد.

 

جلالی در خصوص وضعیت هوای تهران، برای امروز پنجشنبه ۱۴ اسفند نیز بیان داشت: آسمان تهران برای امروز صاف و در بعضی ساعات با وزش باد و شب با افزایش ابر همراه خواهد بود و حداکثر دما ۱۸ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۹ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ  ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

  

  ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

  
  وب گردی