نخستین طرح اقتدار ۱۴۰۰ رقم خورد/ دستگیری ۲۱۷ اراذل و کشف ۱۰۹ سلاح طرح اقتدار ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری ۲۱۷ اراذل و اوباش در نخستین طرح اقتدار پلیس امنیت در سال ۱۴۰۰ و کشف ۱۰۹ قبضه سلاح خبر داد. 

به گزارش مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ صبح امروز در نمایشگاه طرح اقتدار پلیس امنیت اظهار کرد: امروز اولین مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش در سطح پایتخت را در سال ۱۴۰۰ برگزار کردیم.

 

وی افزود: ۱۱۷ محله و مکان از جمله پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و باشگاه‌های بدنسازی پاک سازی شد و در مجموع به ۱۱۸ مورد از رفتارهای اراذل رسیدگی شد که از این تعداد ۵۶ مورد مربوط به شرارت و قدرت نمایی و ضرب و جرح بود، ۱۹ فقره مزاحمین نوامیس، ۸ فقره سلاح غیرمجاز و ۴ فقره مشروبات بود.

 

رئیس پلیس تهران بزرگ بیان کرد: ۲۱۷ نفر از اراذل سطح دار، عاملین تخریب و شرارت و گردانندگان مراکز فساد دستگیر شدند.

 

وی ادامه داد: بالغ بر ۱۰۹ قبضه سلاح جنگی، شکاری و شبه سلاح به دست آمد و ۱۶۳ قبضه سلاح سرد هم از این افراد کشف و ضبط شد.

 

رحیمی گفت: ۵۳ واحد صنفی که محل پاتوق، تردد و شرارت اراذل بود در سفره خانه‌ها، قهوه خانه‌ها و باشگاه‌های بدنسازی پلمب شدند.

 

وی گفت: ۵۸ تارنما کنترل و رصد شد که ۳۲ مورد اقدامات مجرمانه از جمله ترویج فرهنگ اوباش گری و لات بازی و کری خوانی در آنها بود، که همگی مسدود شدند.

 

رئیس پلیس تهران بزرگ بیان کرد: دو گروه از اراذل بودند که در محلات شهرک ولیعصر و یافت آباد اقدام به ضرب و جرح می‌کردند و متواری می‌شدند که با پیگیری‌ها و اقدامات جدی همکاران دستگیر و ۲ قبضه کلت کمری و ۱۳ فشنگ هم کشف و ضبط شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی