واکنش والورده به نخستین بازی گریزمان با پیراهن بارسلونااخبار,اخبار ورزشی,والورده

سرمربی بارسلونا با گذر زمان، گریزمان می‌تواند خودش را با شرایط این تیم هماهنگ کند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، بارسلونا در نخستین بازی دوستانه پیش فصل خود برابر چلسی قرار گرفت و ۲ بر یک شکست خورد. ارنستو والورده پس از بازی گفت: بازی نزدیکی بود. در برخی لحظات ریتم مورد نظر وجود داشت و در بعضی زمان ها بازی کند پیش می رفت. خیلی خوب بازی را شروع کردیم. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه نخست خیلی خوب بود. بهترین آزمایش برای شروع دوباره بود.

 

آنتوان گریزمان نخستین بازی اش را با پیراهن بارسلونا انجام داد. سرمربی آبی اناری ها درباره مهاجم فرانسوی اظهار کرد: زمان می برد تا خود را با تیم وفق دهد. زمانی که توپ را در اختیار می گرفت خطرساز ظاهر می شد. همیشه نقشه های شوم برای تیم حریف دارد. از او انتظار زیادی داریم. برای پرس هنوز جای یادگیری بیشتر دارد. با این حال نخستین بازی اش بود و مسیر طولانی در پیش دارد.

 

او در مورد انگیزه بازیکنان گفت: خیلی خوب است. یک فصل جدید را شروع کردیم. تعطیلات برای انرژی گرفتن دوباره است. ما اینجا هستیم‌ و برای ادامه دادن اشتیاق داریم.

 

سرمربی بارسلونا درباره امضای قرارداد با بازیکن جدید اظهار کرد: هدف ما این است هر سال بهتر شویم. یک سال دیگر برای بازیکنان است. همیشه برای بهتر شدن تلاش می کنید. نمی دانیم بازیکنی به تیم اضافه خواهد شد یا نه. باید دید.

 

والورده در پایان به شایعه احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا اشاره کرد و گفت: او بازیکن تیم دیگری است. من درباره بازیکن تیم دیگر صحبت نمی کنم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------