توضیحات مدیر مجموعه ورزشی آزادی درباره حضور زنان در دیدار استقلال و مس/ ۵۰۰ بلیت فروخته شدحضور بانوان در دیدار استقلال و مس کرمان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص حضور بانوان در بازی استقلال توضیحات تکمیلی ارائه کرد.

به گزارش فارس، احمد مددی درباره اینکه آیا استقلال و پرسپولیس اجاره خود را به ورزشگاه آزادی پرداخت کرده‌اند، اظهارداشت: تا این لحظه خیر. 

 

مدیر مجموعه آزادی درباره حضور بانوان در بازی استقلال، گفت: ما تجربه‌ای در بازی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق و کامبوج داشتیم. تمهیداتی اندیشیده شده و امیدواریم برنامه‌ها به بهترین شکل اجرا شود. 

 

وی درباره تعداد تماشاگران، خاطرنشان کرد: بلیت‌فروشی صورت گرفته و تعداد ۵۰۰ نفر بوده است. 

 

مددی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه محل اسکان تماشاگران خانم در آزادی کجاست، عنوان کرد: زون ۵ استادیوم برای بانوان پیش‌بینی شده که طبقه پایین ضلع غربی استادیوم خواهد بود. 

 

 محل ورود و شرایط حضور بانوان تماشاگر در بازی استقلال و مس مشخص شد/ بدون بلیت به ورزشگاه نیایید

بانوان فردا از در شرقی ورزشگاه آزادی و پارکینگ شماره 21 مجاز به ورود به مجموعه ورزشی را دارند و بعد از ورود به این قسمت با اتوبوس به تونل شماره 2 ورزشگاه که مشرف به جایگاه شماره 5 ورزشگاه ازادی است منتقل خواهند شد.

 

بانوان محترم فردا از آوردن لوازمی مثل کیف دستی، لوازم آرایشی، پاور بانک اکیدا خودداری کنند زیرا ماموران انتظامی اجازه ورود این اقلام را به ورزشگاه نمی‌دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022