زوج سیلوا در دربی، غلامی - یزدانی یا مرادمند؟/ مهاجم اول استقلال در دیدار با پرسپولیس مشخص شدسیلوا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
به نظر می رسد در صورتی که عارف غلامی مهیای دربی نشود، سیاوش یزدانی به جای او در مصاف با پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

به گزارش ورزش سه، به طور حتم عارف غلامی که این روزها مشغول فیزیوتراپی است، به طور اختصاصی تمرین کرد تا هر چه سریعتر و بدون دغدغه آماده همراهی تیم استقلال شود.

 

نکته جالب اینکه قبلا و در پی عدم حضور عارف غلامی در اردوی استقلال ریکاردو ساپینتو به محمدحسین مردامند در مصاف با فولاد میدان داد که این بازیکن نمایش خوبی در قلب خط دفاعی تیمش داشت. در ادامه و با بازگشت عارف غلامی این بازیکن بار دیگر به قلب خط دفاعی تیمش برگشت اما این بار در غیاب عارف غلامی ترجیح سایپنتو استفاده از سیاوش یزدانی بود.

 

باشگاه استقلال در خصوص اینکه عارف غلامی به بازی دربی می رسد یا نه اظهار نظر رسمی نداشته است، اما پیش‌بینی می شود، در صورت عدم حضور وی در این بازی سیاوش یزدانی به ترکیب خط دفاعی استقلال باز می گردد.

 

استقلال دیروز در مصاف دوستانه با نفت مسجد سلیمان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت. این بازی در استادیوم آزادی برگزار شد و امیر ارسلان مطهری زننده تک گل آبی ها بود.

 

مهاجم اول استقلال در دربی مشخص شد/ نقشه ساپینتو برای پرسپولیس لو رفت

به نظر می رسد، استقلال دربی را با حضور امیر ارسلان مطهری در نوک خط حمله آغاز خواهد کرد.

 

این مهاجم دیروز در مصاف دوستانه با نفت مسجد سلیمان در استادیوم آزادی در ترکیب ثابت استقلال به میدان آمد و زننده تک گل تیمش بود. او در مصاف با نساجی هم گل قهرمانی استقلال در سوپر جام را به ثمر رساند و پیش از این هم در بازی با هوادار پاس گل داد. با این کارنامه بعید است، ریکاردو ساپینتو بار دیگر برای انتخاب تک مهاجم تیمش به پیمان بابایی رجوع کند، مهاجمی که به خاطر مصدومیت جایش را به امیر ارسلان مطهری داد، اما اکنون به طور کامل از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و این شرایط را دارد تا بار دیگر در نوک خط حمله تیمش به میدان بیاید.

 

از آنجایی که استقلال با سیستم ۳-۳-۴ بازی می کند، تنها یک مهاجم در نوک خط حمله این تیم به میدان خواهد رفت. در هفته های ابتدایی ریکاردو ساپینتو در نوک خط حمله به سجاد شهباززاده میدان می داد. عدم گلزنی این بازیکن موجب شد تا بعد از چند هفته به پیمان بایایی اعتماد کند، اما در هفته های منتهی به تعطیلی لیگ به دلیل مصدومیت پیمان، امیر ارسلان مطهری جای او را گرفت و با توجه به عملکرد خوب بعید است، جایگاه تصاحب شده را به پیمان بابایی برگرداند.

 

استقلال در حالی مهیای دربی می شود که جدا از رقابت این تیم دو مهاجم برای حضور در ترکیب اصلی، می تواند در این بازی سجاد شهباززاده و آرمان رمضانی را هم در اختیار داشته باشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022