تصاویری مشکوک که خیانت پیکه به شکیرا را برملا می‌کند/ ماجرای یک گفت‌وگوی زنده ویدیوییشکیرا و پیکه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تصاویری از کلارا چیا در خانه پیکه منتشر شده، که مربوط به زمانی است که پیکه و شکیرا هنوز باهم بودند. شکیرا در آن زمان با فرزندانش به مسافرت رفته بود.

به گزارش خبرورزشی، پس از جدایی جرارد پیکه و شکیرا و رابطه جدید پیکه با همکارش کلارا چیا، خط داستانی جدیدی در حال ظهور است.

 

برنامه تلویزیونی «سوسیالیته» در کانال تلسینکو اسپانیا، تصاویری را به نمایش گذاشته که در آن پیکه در خانه خود با ایبای لیانوس (سلبریتی معروف اینترنتی در اسپانیا) در حال گفت‌وگوی زنده است و می‌توان کلارا را در حال راه رفتن پشت پیکه دید.

 

این ویدئو مربوط به یک سال و نیم پیش است، به طور دقیق‌تر ۱۵ آگوست ۲۰۲۱، یعنی زمانی که پیکه و شکیرا هنوز با هم بودند. در آن زمان خواننده کلمبیایی با فرزندانش در سفر بود.

 

کلارا پشت دوربین دیده می‌شود و همه چیز ضبط شده است. او حتی در ابتدای پخش زنده به پیکه در تنظیم دوربین کمک می‌کند و مشکلات کامپیوتری به وجود آمده در اواسط لایو را برطرف می‌کند و پیکه او را با نام کوچک صدا می‌کند. شواهد اینطور نشان می‌دهند که شکیرا از رابطه نزدیک کلارا و پیکه اطلاع داشته است. حتی کسی در می‌زند و کلارا می‌رود تا در را باز کند.

 

این برنامه همچنین نشان داده زوج جدید هم پس از سفر ناخوشایندی که اخیرا داشتند، از هم جدا شده‌اند. پیکه و کلارا باهم به پراگ سفر کردند و به نظر می‌رسد که در حین پرواز چندین بار با هم دعوا کردند، به طوری که توجه مسافران حاضر در هواپیما هم به این زوج جلب شد. یکی از مسافرین گفت: «همه فهمیده بودند که رابطه آنها خوب نیست، پیکه به صفحه اینستاگرام شکیرا نگاه می‌کرد.»

 

شکیرا و پیکه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023