ژاوی: مسی در مذاکره با بارسلونا دست بالا را دارد/ تکذیب پیشنهاد جدید الهلال به لئولیونل مسی و ژاوی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ژاوی، سرمربی بارسلونا، می‌گوید در حالی که مذاکره بین رئیس باشگاه لاپورتا و خورخه مسی درباره بازگشت ستاره آرژانتینی به بارسا ادامه دارد، مسی در این مذاکره دست بالا را دارد.

به گزارش ورزش سه، امیدهای هواداران بارسا به بازگشت اسطوره آرژانتینی‌شان لیونل مسی در روزهای گذشته بیشتر شده است. ژاوی امروز بعد از پیروزی 2-0 تیمش مقابل ویسل کوبه در یک بازی دوستانه در این باره صحبت کرد و سعی کرد به هواداران بیشتر امید بدهد.

 

ژاوی در پایان بازی بارسا و ویسل کوبه به خبرنگاران گفت: "در حال حاضر همه چیز به رئیس باشگاه و پدر لئو مسی بستگی دارد. باید ببینیم چه پیش می‌آید. همه با هم خواهیم فهمید که در نهایت چه رخ خواهد داد، ولی من این را به شما می‌گویم که در این مذاکرات لئو دست بالا را دارد".

 

به نظر می‌رسد اتفاقی که تا چندی پیش همه گمان می‌کردند غیرممکن است لحظه به لحظه امکان‌پذیرتر می‌شود. پدر مسی، خورخه، روز دوشنبه در شهر بارسلون در حال مذاکره با خوان لاپورتا دیده شد و زمانی که از خانه رئیس بارسا بیرون آمد به خبرنگاران گفت او و لئو دوست دارند شاهد بازگشت او به بارسا باشند.

 

بعد از آن گزارش‌هایی منتشر شد که مدعی بود لیونل مسی در پیامی به باشگاه الهلال از این باشگاه عربستانی خواسته تا سال 2024 منتظر او بمانند. بعد از آن بود که خبر رسید لالیگا با بسته پیشنهادی مالی بارسلونا موافقت کرده و حالا همه چیز آماده است تا شاهد بازگشت لیونل مسی به بارسلونا باشیم. 

 

پیشنهاد جدید الهلال به مسی تکذیب شد

در شرایطی که باشگاه الهلال عربستان پیشنهادی نجومی برای جذب لیونل مسی ارائه داده است، باشگاه پاری سن ژرمن هفته گذشته به صورت رسمی از جدایی این فوق ستاره آرژانتینی پس از پایان قراردادش با این باشگاه خبر داد.

 

با این حال مسی همچنان تصمیمی برای آینده خود نگرفته و همین موضوع هم باعث شد صبح امروز برخی از رسانه‌ها مدعی شوند که الهلال پیشنهاد جدیدی برای جذب مسی ارائه داده است.

 

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور حوزه نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان در اروپا، در این باره نوشت: منابع نزدیک به الهلال هرگونه پیشنهاد جدیدی به مسی را تکذیب کردند.

 

او تاکید کرد: پیشنهاد الهلال به مسی که آپریل گذشته مطرح شد، هنوز روی میز است و شامل دستمزدی نزدیک به یک میلیارد یورو در طی دو سال خواهد بود.

 

رومانو همچنین گفت: اینتر میامی هفته گذشته پیشنهاد رسمی خود را برای جذب مسی ارائه کرد و همه همچنان منتظر تصمیم نهایی این فوق ستاره فوتبال برای آینده خود هستند.  

 

لازم به ذکر است این اخبار در شرایطی مطرح می‌شود که بارسلونا به روش‌های مختلف به دنبال بازگرداندن ستاره سابق خود است که در تابستان 2021 از این تیم جدا شده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------