اعتصاب بازیکنان استقلال؛ دیگر رمقی برای تمرین نداریماعتصاب بازیکنان استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، از وضعیت بد مالی باشگاه خبر داده و ضمن بیان اینکه "سرخورده و ناامید" شده‌اند، اعلام کردند که این باشگاه "آدم بزرگ می‌خواهد".

به گزارش ورزش سه، آرامش نسبی‌ای که پس از صحبت‌های جواد نکونام در برنامه فوتبال برتر به واسطه تعطیلات لیگ و عدم برگزاری بازی‌های استقلال به وجود آمده بود، پنجشنبه شب، یک بار دیگر خراشیده شد و بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، رسما اعلام کردند که از این وضعیت ناامید و سرخورده هستند.

 

مشکلات مالی استقلال نه تنها قصدی برای تمام شدن ندارد بلکه روز به روز افزایش پیدا می‌کند و آبی‌ها هنوز نتوانسته‌اند مطالبات فصل قبل خود را دریافت کنند و هیچ مبلغی نیز از قرارداد فصل جدید به حساب آنها واریز نشده و وعده‌های تیم مدیریتی نیز تاکنون در حد همان وعده مانده است.

 

تمام این مسائل دست به دست هم داده تا بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، نسبت به وضعیت موجود اعتراض کنند و با اعلام اینکه استقلال "آدم بزرگ می‌خواهد" شمشیر را برای مدیریت، از رو ببندند.

 

به نظر می‌رسد در طی مدت زمان مدیریت علی خطیر، گرهی از مشکلات استقلال باز نشده که پس از 72 روز از انتخاب وی به عنوان مدیرعامل باشگاه، بازیکنان و کادرفنی همچنان از شرایط ناراضی بوده و مدعی هستند قدمی در راه حل مشکلات برداشته نشده است.

 

در متن استوری بازیکنان استقلال آمده است:

«سلام به هواداران فهيم استقلال 
شرايط بحرانی، وعده‌های پوچ و تو خالی، عدم جذب اسپانسر، پرداخت نشدن 30 تا 40 درصد از مطالبات فصل گذشته، واریز نشدن ریالی از قرارداد فصل جديد، عدم تعامل و احترام به مجموعه تیم، بی‌توجهی نسبت به مشكلات بازيكنان، انتشار اخبار جهت‌دار در فضای مجازی و رسانه و انواع و اقسام مشکلات ما را کاملا ناامید و سرخورده کرده است.

 

به احترام هواداران و نام استقلال، مدتی چشم روی مسایل زیادی بستیم، ولی این میزان از بی‌توجهی و بی‌اعتنایی نوبر است.

 

تلاش کردیم در جلسه با مدیریت باشگاه مشکلات را مطرح و حل کنیم، اما درخواست مان برای جلسه رد شد. آنجا بود که فهمیدیم گوش شنوایی وجود ندارد و باید حرفمان را با شما بزنیم.

 

در استقلال ما هر روز یک وعده پوچ و توخالی می‌شنویم. قرار بود تا قبل از روز دهم شهریورماه طلب فصل گذشته تسویه شود، اما این هم از جنس همان وعده‌ها بود. سه ماه گذشته نه خبری از پول است و نه اسپانسر...

 

تا تکلیفمان روشن نشود، سکوت نخواهیم کرد. دیگر رمقی هم نداریم که تمرین کنیم، چرا که کاملا روشن و مبرهن است برخی‌ها نه تنها دنبال جام و قهرمانی نیستند، بلکه می‌خواهند استقلال را كوچک و به يک تیم معمولی تبدیل کنند.

 

استقلال تیم بزرگی است و برای بزرگی کردن افکار و آدم بزرگ می‌خواهد. به امید روزی که استقلال و هوادارانش به آرامش برسند.»

 

اعتصاب بازیکنان استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------