آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار بارسلونا و سویا

فرار بارسلونا از جهنم سویا با هت‌تریک مسی

بارسا در شبی که مسی هت‌تریک کرد و همه کاره میدان بود مقابل سویا به برتری دست یافت. به گزارش فارس، در چارچوب هفته بیست و پنجم…


آلومینیوم با تحمیل اولین شکست به گل‌گهر به رده دوم رسید/ خونه‌به‌خونه باخت،‌ اکسین باز هم نبرد!اخبار,اخبار ورزشی,هفته پنجم لیگ دسته اول

روز دوم از هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم‌های استقلال جنوب و آلومینیوم اراک و تساوی در یک دیدار دیگر پیگیری شد.

به گزارش تسنیم،‌ هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (یکشنبه) با انجام سه دیدار در شهرهای بابل، اراک و ارومیه پیگیری شد که نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

 

خونه‌به‌خونه بابل صفر - استقلال جنوب تهران یک

گل: محمد اوسانی (62)

 

شاگردان فرهاد کاظمی با برتری در این مسابقه هفت امتیازی شدند و به رده هفتم جدول لیگ دسته اول صعود کردند. تیم خونه‌به‌خونه نیز همچنان بدون پیروزی و با یک امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

 

آلومینیوم اراک 2 - گل‌گهر سیرجان یک

گل‌ها: حجت‌ اسلامی (17) و علی خسرونژاد (25) برای آلومینیوم و پیمان رنجبری (50) برای گل‌گهر

 

تیم آلومینیوم با تحمیل اولین شکست به تیم گل‌گهر 10 امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید. شاگردان بگوویچ هم با وجود شکست به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به آلومینیوم اراک،‌ همچنان در صدر جدول باقی ماندند.

 

نود ارومیه صفر- اکسین البرز صفر

شاگردان کمالوند پس از شکست هفته گذشته مقابل مس کرمان، این هفته نیز از کسب پیروزی باز مانده و در جایگاه سوم جدول باقی ماندند.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------