آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فوتبال ایران

3 سال حرف وحدیث در باره "همجنسگرایی" در فوتبال ایران/ موضوع،زنانه بود یا مردانه؟

عبدالرحمان شاه‌حسینی، رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دوشنبه با حضور در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» مسائلی را در…


موضع قاطع فدراسیون فوتبال مراکش در قبال 'رنار'اخبار,اخبار ورزشی,رنار

فدراسیون فوتبال مراکش اعلام کرد این فدراسیون با رنار تا سال ۲۰۲۰ قرارداد دارند و به هیچ وجه تمایلی به برکناری او ندارند.

به گزارش ایسنا به نقل از lionsdelatlas، اخیزه زمزمه‌هایی در رسانه‌های مراکشی شنیده شده که فدراسیون فوتبال این کشور با لورن بلان فرانسوی وارد مذاکره شده تا این مربی به عنوان جانشین اروه رنار انتخاب شود.

 

فدراسیون فوتبال مرامش نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد این اخبار صحت ندارد. در این اطلاعیه آمده است: فدراسیون فوتبال مراکش تا سال ۲۰۲۰ با رنار قرارداد دارد و به هیچ وجه تمایلی به تغییر و یا جایگزینی این مربی ندارند.

 

اخیراً از باشگاه لئون فرانسه خبر رسیده که این باشگاه خواستار حضور رنار شده و قبل تر از آن نیز گفته شد رنار با فدراسیون فوتبال ایران توافق کرده است تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

 

اخیراً رئیس فدراسیون فوتبال مراکش اعلام کرده بود که آنها قصد دارند در پایان رقابت‌های جام ملت‌های آمریکا که در تابستان سال جاری برگزار می‌شود، عملکرد رنار را ارزیابی کنند و نسبت به ادامه حضور و یا برکناری این مربی در صورت عدم کسب نتایج مطلوب تصمیم گیری لازم را به عمل آورند.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------