آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


غفوری: قهرمانی را از دست دادیم/ منتظری: بازیکنان مقصر این باخت بودنداخبار,اخبار ورزشی,دیدار استقلال و پدیده

مدافع استقلال می‌گوید تیمش فقط روی کاغذ شانس قهرمانی دارد و با شرایطی که رقم خورده، احتمالاً قهرمان نمی‌شود.
به گزارش ایسنا، وریا غفوری بعد از باخت تیمش مقابل پدیده گفت: حرفی ندارم. فقط شرمندگی برای ما مانده است. اگر استقلال می‌خواهد قهرمان شود، باید زیرساخت‌ها را درست کند. همه مشکل دارند که تیمی قهرمان یا موفق نمی‌شود. کادر فنی، پشتیبانی، مدیریتی و بازیکنان مشکل دارند.

 

وی ادامه داد: موقعی که تیمی به این بزرگی که هوادارانش سرمایه آن هستند، قهرمان نمی‌شود، مشکلی وجود دارد. من سه سال است در استقلال هستم ولی قهرمان نشدیم. یک جای کار مشکل دارد. با فصل نقل و انتقالات چیزی درست نمی‌شود.

 

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تیمش قهرمانی را از دست داده است، اذعان کرد: روی کاغذ شانس قهرمانی داریم ولی با این شرایطی که رقم خورد، قهرمانی را از دست دادیم.

 

وی درباره اینکه چرا استقلال در فصل جاری دو بار در آستانه رسیدن به صدر جدول ناکام مانده است، گفت: من به عنوان بازیکن نمی‌توان جواب این سوال را بدهم.

 

منتظری: هوادار هر چه بگوید حق دارد/ بازیکنان مقصر این باخت بودند

پژمان منتظری بعد از شکست استقلال در جمع خبرنگاران عنوان کرد: نیاز مبرم به سه امتیاز بازی با پدیده داشتیم و پیروزی برایمان از نان شب واجب‌تر بود اما متأسفانه بازی را باختیم. جای هیچ بهانه‌ای نیست. باید این بازی را می‌بردیم اما باختیم.

 

کاپیتان استقلال اضافه کرد: بعضی بازی‌ها نه برای مربی، نه باشگاه، نه مدیر و نه هوادار است بلکه برای بازیکن است و باید پیروز شود. متأسفانه امروز تمام بازیکنان مقصر بودند. تماشاگر هر چه بگوید حق دارد. حرف زیادی برای گفتن نیست. به مدیران باشگاه گفته‌ام.

 

منتظری در پایان گفت: این تیم یک اشکال دارد و آن هم این است که دندان ندارد. در تمام بازی‌ها می‌بازیم چون زهر لازم را نداریم. بازیکنانی که برای مصاحبه نیامدند، به این دلیل است که حرف زیادی برای گفتن نیست. من هم آمدم که همین را بگویم.


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------