سرمربی الدحیل: می‌توانیم دست استقلال را بخوانیم/ بازی فردا در وزشگاه آزادی را دوست دارماخبار,اخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: دیدار فردا برای هر دو تیم مهم است و به نظرم می‌توانیم دست آن‌ها را در این دیدار بخوانیم.

به گزارش فارس، روی فاریا سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الدحیل اظهار داشت: ما خودمان را با تمرکز کامل برای این بازی آماده کردیم. این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و نتیجه این دیدار می تواند برای صعود هر 2 تیم تعیین کننده باشد. ما باید استقلال را خوب بشناسیم و به موقع برای بردن واکنش نشان بدهیم.

 

وی افزود: ما از بازی اول استقلال را می شناسیم و نقاط قوت و ضعف آنها را به خوبی شناخته ایم. برای بازی فردا که سخت است آماده‌ایم ولی مثل تمامی مصاحبه های قبلی می گویم در این گروه بازی ساده وجود ندارد و هر 4 تیم قابلیت تقابل با هم را دارند. به همین دلیل با نهایت قدرت باید ظاهر شویم.

 

سرمربی تیم الدحیل در خصوص اینکه چقدر از مربی جدید استقلال شناخت دارد، گفت: می دانیم که استقلال مربی اش را تغییر داده ولی ما خودمان را برای هر چالشی آماده کرده ایم. فکر می‌کنم بتوانیم دست استقلال را در بازی فردا بخوانیم.

 

وی در خصوص غیبت 2 بازیکن تیمش مثل کریم بوزیاف و سلطان بریک گفت: سوال خوبی کردید، ما قبلا این چالش‌ها را داشته ایم ولی تیم ما باید به مسیرش با بازیکنانش یا بدون برخی از بازیکنانش به کارش ادامه بدهد. ما فردا بازی سختی داریم و نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد.

 

سرمربی تیم فوتبال الدحیل در خصوص اینکه قبلا جو ورزشگاه آزادی را مقابل پرسپولیس را به چشم دیده و فکر می‌کند فردا چه جوی را در ورزشگاه آزادی مقابل تماشاگران استقلال تجربه کند گفت: به عنوان کسی که عاشق فوتبال هستم چنین بازی‌هایی را در چنین ورزشگاهی دوست دارم. آماده‌ایم که بهترین نمایش را داشته باشیم. بازیکنان هم با وجودی که چنین فشاری را از سوی تماشاگران حس می‌کنند ولی مطمئنا دوست دارند بهترین نمایش خود را به تماشاگران نشان بدهند.

 

بازیکن الدحیل: در تهران هستیم تا شایستگی‌مان را ثابت کنیم/ باید با تمرکز مقابل استقلال بازی کنیم

اخبار,اخبار ورزشی

مراد ناجی بازیکن الدحیل در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الدحیل اظهار داشت: ما گروه سختی داریم و باید خودمان را برای نتیجه خوب آماده کنیم. در چنین بازی‌هایی مثل استقلال باید با نهایت تمرکز بازی کنیم.

 

وی افزود: می دانیم استقلال تیم قوی است و در لیگ ایران هم در بالای جدول است. همین موضوع باعث می شود بازی های گروه ما در آسیا زیبا باشد. ما به تهران آمده ایم که شایستگی خودمان را ثابت کنیم و می‌دانم که باید موارد تاکتیکی را به خوبی اجرا کنیم.

 

بازیکن الدحیل در خصوص  اینکه سال گذشته این تیم در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی کرد و خاطره بدی از آن مسابقه در ذهن دارد، گفت: ما در این فصل یکبار با استقلال بازی کردیم و آنها را برده‌ایم. من چند بار جلوی استقلال بازی کرده ام و هم بردیم و هم شکست خورده ایم. البته سعی ما این است که فردا نتیجه بگیریم و در ابتدای صحبت‌هایم اشاره کردم که باید با تمرکز به مصاف استقلال برویم.


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------