آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,حسینی

حسینی با استقلال به توافق رسید/ ایسما طلبش را بخشید

دروازه‌بان استقلال برای ماندن در این تیم با مسئولان آبی‌های پایتخت به توافق رسید. به گزارش ایسنا، سید حسین حسینی بعد از…


افشاگری منزوی: هاشمی‌نسب یک سال قبل از حضور در استقلال، با ما جلسه داشت!اخبار,اخبار ورزشی,منزوی

کامران منزوی عضو هیئت‌مدیره استقلال به خبرورزشی گفت: وقتی من به هاشمی نسب گفتم در پرسپولیس بمان، او جواب داد که دیگر آنجا جای ماندن نیست.

به گزارش خبرورزشی، انتقال مهدی هاشمی‌نسبت به استقلال، یکی از تاریخی‌ترین اتفاقات فوتبال ایران است. بعد از نزدیک به دو دهه، هنوز درباره آن انتقال حرف می‌زنند و داستان‌ها می‌گویند. همین چند ماه پیش دوباره ماجرا‌هایی درباره این انتقال جنجالی در رسانه‌ها مطرح شد که با واکنش پروین، عابدینی و خود هاشمی‌نسب روبه‌رو شد. مهدی گهگاه مجبور است درباره آن انتقال پر سر و صدا صحبت کند. خود او هم می‌داند جنجالی‌ترین نقل و انتقال لیگ برتر بوده است. او درست در اوج تعصبات فوتبال، از پرسپولیس به استقلال رفت. 

 

کامران منزوی عضو هیئت‌مدیره استقلال در گفتگو با خبرورزشی دست به افشاگری تازه‌ای در این باره می‌زند. او می‌گوید اصلاً مهدی پیش از اینکه به استقلال ملحق شود، با آن‌ها جلسه داشته است: «ببینید سال قبل از انتقال مهدی به استقلال، در هتل مرمر، من همراه صرافان با مهدی هاشمی‌نسب جلسه‌‎ای داشتیم. او گفت می‌خواهد از پرسپولیس جدا شود. من از مهدی خواهش کردم در پرسپولیس بماند. به او گفتم به استقلال نیا. مهدی بازیکن بزرگ و باشخصیتی بود. برای همه هم قابل احترام بود. راستش بعد‌ها که آمد خیلی خیلی از این انتقال راضی بودم. به هر حال بازیکن بزرگی بود. وقتی من به مهدی گفتم بمان، او جواب داد دیگر پرسپولیس جای ماندن نیست. یکسری اتفاقات آنجا برایش افتاده بود.»

 

وقتی از منزوی درباره مشکل هاشمی‌نسب و علی پروین می‌پرسیم، جواب می‌دهد: «من دیگر در جریان نبودم. پروین، هاشمی‌نسب، پرسپولیس و آقای عابدینی مدیر وقت پرسپولیس برای ما قابل احترام بودند و دیگر وارد این مسائل نشدیم.» عضو هیئت‌مدیره استقلال حرف‌های خود را این‌طور تمام می‌کند: «هاشمی‌نسب جزو بازیکنانی بود که حضورش در استقلال انصافاً اتفاق بزرگی بود. خیلی هم برای استقلال زحمت کشید. شاید آن موقع من مخالف انتقال مهدی به استقلال بودم و بعد هم از این باشگاه رفتم ولی حضور او در تیم خیلی مهم بود.»

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------